Switch Mode
Miss Night And Day All You Need To Know About The New Rom Com K Drama On Netflix 01
Miss Night and Day
Ocena 8.1
Zwiastun
Dodaj do Zakładek

Miss Night and Day

Oglądaj pełne odcinki Miss Night and Day, pobierz Miss Night and Day z angielskimi napisami, Miss Night and Day z angielskimi napisami, pobierz Miss Night and Day z angielskimi napisami, oglądaj Miss Night and Day na stronie Centrum-Dramy.pl.
The Girl Who Is Different from Day to Night, The Woman Who Is Different by Day and Night, A Woman With Different Day and Night, She Is Different Day and Night, Najgwa Bami Dareun Geunyeo
Status: Emitowane Sieć: Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Miss Night and Day z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Miss Night and Day z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Miss Night and Day na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Miss Night and Day

Lee Mi Jin jest osobą poszukującą pracy, która jest wyczerpana pracą na pół etatu i długimi przygotowaniami do pracy. Pewnego dnia w wyniku wypadku dobiega pięćdziesiątki, dzięki czemu za dnia żyje jak 50-latka, a nocą odmładza się do dwudziestki.

Nie zraża ją ta absurdalna tragedia i wykorzystuje ją jako okazję, by zapukać do drzwi pracy. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat poszukiwania pracy w wieku 20 i 50 lat udało jej się zdobyć pracę, o której zawsze marzyła.

Tymczasem Gye Ji Woong, wrażliwy i zrzędliwy prokurator-perfekcjonista, dzień i noc, mimowolnie, wiąże się z Lee Mi Jinem…

Komentarz