Switch Mode
Monstrous
Ocena 7.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 13 osób

Monstrous

Oglądaj pełne odcinki Monstrous, pobierz Monstrous z angielskimi napisami, Monstrous z angielskimi napisami, pobierz Monstrous z angielskimi napisami, oglądaj Monstrous na stronie Centrum-Dramy.pl.
Ghost, Strange, Goei
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Apr 29, 2022 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 6 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Monstrous z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Monstrous z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Monstrous na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Monstrous

Jung Ki Hoon jest archeologiem i poszukuje dziwnych zjawisk nadprzyrodzonych, jednakże niespodziewane wydarzenie zmienia jego życie o sto osiemdziesiąt stopni. Mężczyzna prowadzi kanał na YouTubie oraz publikuje magazyn okultystyczny „Miesięczne Dziwne Historie”. Z powodu swojej byłej żony, Lee Soo Jin, wyrusza do Jinyang, aby zbadać buddyjski posąg Gwibul opętany przez złego ducha. Tam mierzy się z niezwykle dziwnym i przerażającym zjawiskiem.

Komentarz