Switch Mode
Monstrous
Ocena 7.5
Trailer
Ulubione
Obserwuje 12 osób

Monstrous

Obejrzyj pełne odcinki Monstrous, pobierz Monstrous Polskie napisy, Monstrous Polskie napisy, pobierz Monstrous Polskie napisy, streamuj Monstrous o Centrum-Dramy.pl.
Ghost, Strange, Goei
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Apr 29, 2022 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 6 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Monstrous z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Monstrous napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Monstrous na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Monstrous

Jung Ki Hoon jest archeologiem i poszukuje dziwnych zjawisk nadprzyrodzonych, jednakże niespodziewane wydarzenie zmienia jego życie o sto osiemdziesiąt stopni. Mężczyzna prowadzi kanał na YouTubie oraz publikuje magazyn okultystyczny „Miesięczne Dziwne Historie”. Z powodu swojej byłej żony, Lee Soo Jin, wyrusza do Jinyang, aby zbadać buddyjski posąg Gwibul opętany przez złego ducha. Tam mierzy się z niezwykle dziwnym i przerażającym zjawiskiem.

Comment