C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
Monstrous
Ocena 7.5
.....

Monstrous

Oglądaj pełne odcinki Monstrous, pobieraj Monstrous z Polskimi napisami, Monstrous pl napisy, pobieraj Monstrous pl napisy, stream Monstrous w Centrum-Dramy.pl.
Ghost, Strange, Goei
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Apr 29, 2022 Trwa: 40 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 6 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Monstrous Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Monstrous PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Monstrous na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Monstrous

Jung Ki Hoon jest archeologiem i poszukuje dziwnych zjawisk nadprzyrodzonych, jednakże niespodziewane wydarzenie zmienia jego życie o sto osiemdziesiąt stopni. Mężczyzna prowadzi kanał na YouTubie oraz publikuje magazyn okultystyczny „Miesięczne Dziwne Historie”. Z powodu swojej byłej żony, Lee Soo Jin, wyrusza do Jinyang, aby zbadać buddyjski posąg Gwibul opętany przez złego ducha. Tam mierzy się z niezwykle dziwnym i przerażającym zjawiskiem.

Komentarz