Switch Mode
My Absolute Boyfriend
Ocena 7.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 28 osób

My Absolute Boyfriend

Oglądaj pełne odcinki My Absolute Boyfriend, pobierz My Absolute Boyfriend z angielskimi napisami, My Absolute Boyfriend z angielskimi napisami, pobierz My Absolute Boyfriend z angielskimi napisami, oglądaj My Absolute Boyfriend na stronie Centrum-Dramy.pl.
Roco King, Romcom King, Jeoldae Geui
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: May 15, 2019 - Jul 11, 2019 Czas trwania: 35 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 40 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming My Absolute Boyfriend z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe My Absolute Boyfriend z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, My Absolute Boyfriend na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie My Absolute Boyfriend

Dan Dan jest charakteryzatorką od efektów specjalnych o zimnym sercu. Od dziecka przyjaźni się z  Ma Wang Joonem, który obecnie jest znanym aktorem. Mężczyzna jest w niej zakochany, lecz na jego drodze ku szczęśliwemu związkowi z Dan Dan staje Young Goo – humanoidalny robot zaprojektowany, by zostać chłopakiem idealnym – w którym  dziewczyna niespodziewanie się zakochuje. Yun Goo zaczyna rozwijać swoje ludzkie emocje, a cała trójka ląduje w dziwnym trójkącie miłosnym.

Ekranizacja mangi pt. „Absolute Boyfriend” (Zettai Kareshi).

Oglądaj My Absolute Boyfriend

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz