My Absolute Boyfriend
Ocena 7.4
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 24 osób

My Absolute Boyfriend

Obejrzyj pełne odcinki My Absolute Boyfriend, pobierz My Absolute Boyfriend Polskie napisy, My Absolute Boyfriend Polskie napisy, pobierz My Absolute Boyfriend Polskie napisy, streamuj My Absolute Boyfriend o Centrum-Dramy.pl.
Roco King, Romcom King, Jeoldae Geui
Status: Zakończone Network: , Released: May 15, 2019 - Jul 11, 2019 Duration: 35 min. Country: Type: Drama Odcinek: 40 Director: Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje My Absolute Boyfriend z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie My Absolute Boyfriend napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, My Absolute Boyfriend na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis My Absolute Boyfriend

Dan Dan jest charakteryzatorką od efektów specjalnych o zimnym sercu. Od dziecka przyjaźni się z  Ma Wang Joonem, który obecnie jest znanym aktorem. Mężczyzna jest w niej zakochany, lecz na jego drodze ku szczęśliwemu związkowi z Dan Dan staje Young Goo – humanoidalny robot zaprojektowany, by zostać chłopakiem idealnym – w którym  dziewczyna niespodziewanie się zakochuje. Yun Goo zaczyna rozwijać swoje ludzkie emocje, a cała trójka ląduje w dziwnym trójkącie miłosnym.

Ekranizacja mangi pt. „Absolute Boyfriend” (Zettai Kareshi).

Oglądaj My Absolute Boyfriend

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment