Switch Mode
60b10f6a81470
My Beloved Enemy
Ocena 7.8
Zwiastun
Dodaj do Zakładek

My Beloved Enemy

Oglądaj pełne odcinki My Beloved Enemy, pobierz My Beloved Enemy z angielskimi napisami, My Beloved Enemy z angielskimi napisami, pobierz My Beloved Enemy z angielskimi napisami, oglądaj My Beloved Enemy na stronie Centrum-Dramy.pl.
My Beloved Enemy, Pay Back with Love, Koo Kaen Saen Ruk, Ku Kaen San Rak
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Feb 21, 2021 - Apr 2, 2021 Czas trwania: 1 hr. 20 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 17 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming My Beloved Enemy z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe My Beloved Enemy z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, My Beloved Enemy na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie My Beloved Enemy

Songkran to potentat na rynku nieruchomości, totalny kobieciarz z synem o imieniu Pe. Jednak nie zaczął w ten sposób. Matka Pe opuściła go, gdy był młody, aby być z innym mężczyzną. Kran miał złamane serce i zaczął traktować kobiety jak zabawki i zyskał przydomek „Niezwyciężony Casanova” wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Sią Ou, która prowadzi agencję modelek.

Ingdao i jej rodzina są właścicielami dużej farmy pomarańczy. Ona jest typem, który nie toleruje nikogo. Ze względu na swój ogromny pieprzyk i zaniedbany wygląd często jest postrzegana jako brzydka. Niemniej jednak ma chłopaka o imieniu Nu, przystojnego i łagodnie wychowanego nauczyciela z tego samego miasta.

Komentarz