My Chilling Roommate
Ocena 7.0
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 10 osób

My Chilling Roommate

Obejrzyj pełne odcinki My Chilling Roommate, pobierz My Chilling Roommate Polskie napisy, My Chilling Roommate Polskie napisy, pobierz My Chilling Roommate Polskie napisy, streamuj My Chilling Roommate o Centrum-Dramy.pl.
Chilly Cohabitation: Movie, Creepy Living Together: Movie, Chilling Together: Movie, Ossaghan Donggeo, Chilling Cohabitation: Movie, My Chilling Roommate: Movie
Status: Zakończone Released: Jun 13, 2022 Duration: 1 hr. 52 min. Country: Type: Movie Odcinek: 1 Director: Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje My Chilling Roommate z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie My Chilling Roommate napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, My Chilling Roommate na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis My Chilling Roommate

Opis: Jako dziecko Jung Se Ri dokonuje odkrycia, że duchy naprawdę istnieją. Rzecz w tym, że tylko ona jest w stanie je zobaczyć. Co więcej, ma również zdolność rozmawiania z nimi, wie, jak i dlaczego pojawiają się w miejscach, w których umarły. Jej wyjątkowy „talent” pozostał tajemnicą do czasu aż, będąc już dorosłą osobą, spotyka w kawiarni, w której pracuje jako baristka, niezwykłego ducha – Song Ji Chana, aroganckiego spadkobiercę dużej grupy biznesowej, który w wyniku wypadku utracił wspomnienia oraz pamięć o swojej tożsamości. Nie mając dokąd pójść, udaje się on do domu Jung Se Ri nalegając, by ta pomogła mu odkryć prawdę o tym, co się z nim stało. W trakcie ujawniania okoliczności śmierci główni bohaterowie stopniowo zbliżają się do siebie. Jednak czy nieoczekiwany „współlokator” może zakochać się w jedynej kobiecie, która może go zobaczyć? Czy ich uczucie ma szanse rozkwitnąć, gdy jedno z nich jest duchem?

Oglądaj My Chilling Roommate

Comment