Switch Mode
My Chilling Roommate
Ocena 7.0
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 22 osób

My Chilling Roommate

Oglądaj pełne odcinki My Chilling Roommate, pobierz My Chilling Roommate z angielskimi napisami, My Chilling Roommate z angielskimi napisami, pobierz My Chilling Roommate z angielskimi napisami, oglądaj My Chilling Roommate na stronie Centrum-Dramy.pl.
Chilly Cohabitation: Movie, Creepy Living Together: Movie, Chilling Together: Movie, Ossaghan Donggeo, Chilling Cohabitation: Movie, My Chilling Roommate: Movie
Status: Zakończone Wydany: Jun 13, 2022 Czas trwania: 1 hr. 52 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming My Chilling Roommate z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe My Chilling Roommate z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, My Chilling Roommate na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie My Chilling Roommate

Opis: Jako dziecko Jung Se Ri dokonuje odkrycia, że duchy naprawdę istnieją. Rzecz w tym, że tylko ona jest w stanie je zobaczyć. Co więcej, ma również zdolność rozmawiania z nimi, wie, jak i dlaczego pojawiają się w miejscach, w których umarły. Jej wyjątkowy „talent” pozostał tajemnicą do czasu aż, będąc już dorosłą osobą, spotyka w kawiarni, w której pracuje jako baristka, niezwykłego ducha – Song Ji Chana, aroganckiego spadkobiercę dużej grupy biznesowej, który w wyniku wypadku utracił wspomnienia oraz pamięć o swojej tożsamości. Nie mając dokąd pójść, udaje się on do domu Jung Se Ri nalegając, by ta pomogła mu odkryć prawdę o tym, co się z nim stało. W trakcie ujawniania okoliczności śmierci główni bohaterowie stopniowo zbliżają się do siebie. Jednak czy nieoczekiwany „współlokator” może zakochać się w jedynej kobiecie, która może go zobaczyć? Czy ich uczucie ma szanse rozkwitnąć, gdy jedno z nich jest duchem?

Oglądaj My Chilling Roommate

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz