Switch Mode
As Long As We Both Shall Live
My Happy Marriage
Ocena 8.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek

My Happy Marriage

Oglądaj pełne odcinki My Happy Marriage, pobierz My Happy Marriage z angielskimi napisami, My Happy Marriage z angielskimi napisami, pobierz My Happy Marriage z angielskimi napisami, oglądaj My Happy Marriage na stronie Centrum-Dramy.pl.
My Happy Marriage, Watashi no Shiawasena Kekkon
Status: Zakończone Wydany: Mar 17, 2023 Czas trwania: 1 hr. 54 min. Kraj: Typ: Movie Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming My Happy Marriage z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe My Happy Marriage z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, My Happy Marriage na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie My Happy Marriage

Saimori Miyo była nieszczęśliwym dzieckiem zaaranżowanego małżeństwa pozbawionego miłości. Po śmierci matki ojciec sprowadził do domu swojego kochanka i własną córkę Kayę. Od tego momentu życie Miyo zostało zredukowane do życia zwykłej służącej. Co gorsza, podczas gdy Kaya odziedziczyła zdolności parapsychiczne rodziny, Miyo nie miała ich – naprawdę była córką bez zasług.

Po latach traktowania jak śmiecia Miyo nauczyła się trzymać głowę nisko, ukrywać ból i wykonywać każdy rozkaz. Nic więc dziwnego, że planuje poślubić Kudo Kiyokę, kapitana wojskowego, o którym krążą plotki, że jest tak okrutny, że do tej pory wypędził wszystkie swoje potencjalne żony.

Od bolesnego wychowania po bolesne małżeństwo – oto przyszłość, która czeka Miyo – a przynajmniej tak myślała. Wbrew jej oczekiwaniom jej nowy mąż jest naprawdę życzliwy. To, co naprawdę czeka Miyo, to błogie, wieczne małżeństwo pełne szczęścia!

Oglądaj My Happy Marriage

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz