Switch Mode
My Lovely Liar
Ocena 8.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 105 osób

My Lovely Liar

Oglądaj pełne odcinki My Lovely Liar, pobierz My Lovely Liar z angielskimi napisami, My Lovely Liar z angielskimi napisami, pobierz My Lovely Liar z angielskimi napisami, oglądaj My Lovely Liar na stronie Centrum-Dramy.pl.
Soyongeobseo Geojismal, Useless Lies
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 31, 2023 - Sep 19, 2023 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming My Lovely Liar z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe My Lovely Liar z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, My Lovely Liar na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie My Lovely Liar

Mok Sol Hee to młoda kobieta posiadająca niezwykłą, nadprzyrodzoną zdolność: potrafi „wysłuchać” kłamstw innych ludzi, niezależnie od tego, jak bardzo starają się zaciemnić prawdę. Ale ta supermoc pozostawiła ją znużoną: nie wierzy już w innych ludzi i uważa ich wszystkich za moralnie zbankrutowanych. Ale wszystko się zmienia, gdy poznaje odnoszącego sukcesy producenta muzycznego Kim Do Ha. KimaDo Ha został uwikłany w sprawę morderstwa i ukrywał się… w rezydencji obok Mok Sol Hee. Najbliższa przyjaciółka producenta Jo Deuk Chan, szefowa agencji talentów J Entertainment, jest jedyną osobą, która zna sekret Kim Do Ha. Ale Mok Sol Hee przeżywa szok, gdy zdaje sobie sprawę, że jej nowy sąsiad wydaje się być jedyną osobą na świecie, na którą jej supermoc nie działa.

Komentarz