Switch Mode
My Lovely Liar
Ocena 8.6
Trailer
Ulubione
Obserwuje 81 osób

My Lovely Liar

Obejrzyj pełne odcinki My Lovely Liar, pobierz My Lovely Liar Polskie napisy, My Lovely Liar Polskie napisy, pobierz My Lovely Liar Polskie napisy, streamuj My Lovely Liar o Centrum-Dramy.pl.
Soyongeobseo Geojismal, Useless Lies
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Jul 31, 2023 - Sep 19, 2023 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: , Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje My Lovely Liar z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie My Lovely Liar napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, My Lovely Liar na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis My Lovely Liar

Mok Sol Hee to młoda kobieta posiadająca niezwykłą, nadprzyrodzoną zdolność: potrafi „wysłuchać” kłamstw innych ludzi, niezależnie od tego, jak bardzo starają się zaciemnić prawdę. Ale ta supermoc pozostawiła ją znużoną: nie wierzy już w innych ludzi i uważa ich wszystkich za moralnie zbankrutowanych. Ale wszystko się zmienia, gdy poznaje odnoszącego sukcesy producenta muzycznego Kim Do Ha. KimaDo Ha został uwikłany w sprawę morderstwa i ukrywał się… w rezydencji obok Mok Sol Hee. Najbliższa przyjaciółka producenta Jo Deuk Chan, szefowa agencji talentów J Entertainment, jest jedyną osobą, która zna sekret Kim Do Ha. Ale Mok Sol Hee przeżywa szok, gdy zdaje sobie sprawę, że jej nowy sąsiad wydaje się być jedyną osobą na świecie, na którą jej supermoc nie działa.

Comment