Switch Mode
9 Rating Drama Korea Terbaru Juni 2024 My Sweet Mobster Tayang Perdana
My Sweet Mobster
Ocena 8.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 11 osób

My Sweet Mobster

Oglądaj pełne odcinki My Sweet Mobster, pobierz My Sweet Mobster z angielskimi napisami, My Sweet Mobster z angielskimi napisami, pobierz My Sweet Mobster z angielskimi napisami, oglądaj My Sweet Mobster na stronie Centrum-Dramy.pl.
The Playing Woman, The Woman Who Plays, The Playful Lady, Nolajuneun Yeoja
Status: Emitowane Sieć: Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming My Sweet Mobster z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe My Sweet Mobster z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, My Sweet Mobster na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie My Sweet Mobster

To opowieść o odkupieniu i nowym początku. Seo Ji Hwan, były gangster, wyrusza w podróż, aby zostawić za sobą swoją trudną przeszłość. Podróżując po Korei, rozbija organizacje przestępcze i oferuje byłym skazanym nowy początek. Po drodze ponownie spotyka Go Eun Ha, swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, a obecnie ukochaną twórczynię treści dla dzieci.

Eun Ha, pieszczotliwie nazywana przez młodą publiczność „mini siostrą”, w swoich filmach emanuje ciepłem i pozytywnym nastawieniem, czerpiąc inspirację z ukochanych wspomnień o Ji Hwan, jej jedynej towarzyszce zabaw z dzieciństwa i opiekunce. Spogląda poza szorstką powierzchowność Ji Hwana i z niezachwianym uczuciem stara się pomóc mu odzyskać niewinność ich wspólnej przeszłości, dając mu latarnię nadziei pośród cieni jego poprzedniego życia.

Komentarz