Switch Mode
Images
Night Dream
Ocena 7.2
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 7 osób

Night Dream

Oglądaj pełne odcinki Night Dream, pobierz Night Dream z angielskimi napisami, Night Dream z angielskimi napisami, pobierz Night Dream z angielskimi napisami, oglądaj Night Dream na stronie Centrum-Dramy.pl.
Khuen Fan Khong Chan Lae Thoe, ไนท์ดรีม
Status: Zakończone Wydany: Dec 16, 2023 - Jan 27, 2024 Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 6 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Night Dream z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Night Dream z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Night Dream na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Night Dream

Noc, starszy student literatury, nadal nie był w stanie ukończyć swojego ostatniego projektu powieściowego, ponieważ nie rozumiał koncepcji miłości. Miał okazję spotkać Marzenie, właściciela Tokyo Boy, i swojego bliskiego przyjaciela z liceum, z którym utracił kontakt na lata, i nigdy nie dowiedział się, dlaczego Marzenie odszedł z jego życia. Następnie Marzenie i Noc ożywili swoją przyjaźń. Noc nawet nie próbował zapytać Marzenia o to, gdzie był. Po prostu poprosił Marzenie, aby nigdy więcej go nie opuszczał bez wyjaśnienia. Po tym Marzenie pomógł Nocy odnaleźć znaczenie miłości dla jego pracy. Pomógł Nocy zrozumieć, co to jest miłość, i że to było to, co Noc zawsze wiedział, ale nie akceptował tego: Marzenie to jego miłość. Tchórzostwo powstrzymało Noc przed krokiem naprzód, sprawiając, że zbudował żelazną ścianę i zaprzeczył swoim uczuciom. Niemniej jednak, mimo wszelkich wysiłków, jego uczucia do Marzenia wzrastały z dnia na dzień. Były one tak silne i oczywiste, że nie mógł ich dłużej tłumić, ale wydawało się, że jest już za późno… ponieważ Marzenie właśnie miało opuścić ponownie jego życie.

Komentarz