Switch Mode
Images
Night Dream
Ocena 7.2
Trailer
Ulubione
Obserwuje 7 osób

Night Dream

Obejrzyj pełne odcinki Night Dream, pobierz Night Dream Polskie napisy, Night Dream Polskie napisy, pobierz Night Dream Polskie napisy, streamuj Night Dream o Centrum-Dramy.pl.
Khuen Fan Khong Chan Lae Thoe, ไนท์ดรีม
Status: Emitowane Rok wydania: Dec 16, 2023 - Jan 27, 2024 Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 6 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Night Dream z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Night Dream napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Night Dream na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Night Dream

Noc, starszy student literatury, nadal nie był w stanie ukończyć swojego ostatniego projektu powieściowego, ponieważ nie rozumiał koncepcji miłości. Miał okazję spotkać Marzenie, właściciela Tokyo Boy, i swojego bliskiego przyjaciela z liceum, z którym utracił kontakt na lata, i nigdy nie dowiedział się, dlaczego Marzenie odszedł z jego życia. Następnie Marzenie i Noc ożywili swoją przyjaźń. Noc nawet nie próbował zapytać Marzenia o to, gdzie był. Po prostu poprosił Marzenie, aby nigdy więcej go nie opuszczał bez wyjaśnienia. Po tym Marzenie pomógł Nocy odnaleźć znaczenie miłości dla jego pracy. Pomógł Nocy zrozumieć, co to jest miłość, i że to było to, co Noc zawsze wiedział, ale nie akceptował tego: Marzenie to jego miłość. Tchórzostwo powstrzymało Noc przed krokiem naprzód, sprawiając, że zbudował żelazną ścianę i zaprzeczył swoim uczuciom. Niemniej jednak, mimo wszelkich wysiłków, jego uczucia do Marzenia wzrastały z dnia na dzień. Były one tak silne i oczywiste, że nie mógł ich dłużej tłumić, ale wydawało się, że jest już za późno… ponieważ Marzenie właśnie miało opuścić ponownie jego życie.

Comment