Nihonjin no Shiranai Nihongo
Ocena 7.2
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 3 osób

Nihonjin no Shiranai Nihongo

Obejrzyj pełne odcinki Nihonjin no Shiranai Nihongo, pobierz Nihonjin no Shiranai Nihongo Polskie napisy, Nihonjin no Shiranai Nihongo Polskie napisy, pobierz Nihonjin no Shiranai Nihongo Polskie napisy, streamuj Nihonjin no Shiranai Nihongo o Centrum-Dramy.pl.
The Japanese The Japanese Don't Know
Status: Zakończone Network: Released: Jul 15, 2010 - Sep 30, 2010 Duration: 29 min. Country: Type: Drama Odcinek: 12 Director: Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Nihonjin no Shiranai Nihongo z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Nihonjin no Shiranai Nihongo napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Nihonjin no Shiranai Nihongo na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Nihonjin no Shiranai Nihongo

Kano Haruko jest charyzmatyczną sprzedawczynią, która ma tak doskonałe wyczucie mody, że pojawiła się w magazynach o modzie. Nie jest jednak w stanie porzucić marzeń o byciu nauczycielką w liceum. Haruko zostaje poproszona przez swojego byłego nauczyciela o nauczanie japońskiego obcokrajowców przez trzy miesiące, z założeniem, że przedstawi ją na stanowisko nauczyciela języka japońskiego w liceum. W ten sposób zostaje nauczycielką praktykantką w szkole języka japońskiego, gdzie uczy dziewięciu zagranicznych uczniów o silnych osobowościach, w tym entuzjastki włoskiego anime i Szwedki, która jest zakochana w ninja, zgodnie z własnymi przekonaniami. Nauczyciel w liceum.

Comment