Switch Mode
Nihonjin no Shiranai Nihongo
Ocena 7.2
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 4 osób

Nihonjin no Shiranai Nihongo

Oglądaj pełne odcinki Nihonjin no Shiranai Nihongo, pobierz Nihonjin no Shiranai Nihongo z angielskimi napisami, Nihonjin no Shiranai Nihongo z angielskimi napisami, pobierz Nihonjin no Shiranai Nihongo z angielskimi napisami, oglądaj Nihonjin no Shiranai Nihongo na stronie Centrum-Dramy.pl.
The Japanese The Japanese Don't Know
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 15, 2010 - Sep 30, 2010 Czas trwania: 29 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Nihonjin no Shiranai Nihongo z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Nihonjin no Shiranai Nihongo z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Nihonjin no Shiranai Nihongo na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Nihonjin no Shiranai Nihongo

Kano Haruko jest charyzmatyczną sprzedawczynią, która ma tak doskonałe wyczucie mody, że pojawiła się w magazynach o modzie. Nie jest jednak w stanie porzucić marzeń o byciu nauczycielką w liceum. Haruko zostaje poproszona przez swojego byłego nauczyciela o nauczanie japońskiego obcokrajowców przez trzy miesiące, z założeniem, że przedstawi ją na stanowisko nauczyciela języka japońskiego w liceum. W ten sposób zostaje nauczycielką praktykantką w szkole języka japońskiego, gdzie uczy dziewięciu zagranicznych uczniów o silnych osobowościach, w tym entuzjastki włoskiego anime i Szwedki, która jest zakochana w ninja, zgodnie z własnymi przekonaniami. Nauczyciel w liceum.

Komentarz