Nihonjin no Shiranai Nihongo
Rating 7.2
Trailer
Bookmark

Nihonjin no Shiranai Nihongo

Watch full episodes Nihonjin no Shiranai Nihongo, download Nihonjin no Shiranai Nihongo english subbed, Nihonjin no Shiranai Nihongo eng sub, download Nihonjin no Shiranai Nihongo eng sub, stream Nihonjin no Shiranai Nihongo at Centrum-Dramy.pl.
The Japanese The Japanese Don't Know
Status: Completed Network: Released: Jul 15, 2010 - Sep 30, 2010 Duration: 29 min. Country: Type: Drama Episodes: 12 Director: Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Watch streaming Nihonjin no Shiranai Nihongo English Subbed on Centrum-Dramy.pl. You can also download free Nihonjin no Shiranai Nihongo Eng Sub, don't forget to watch online streaming of various quality 720P 360P 240P 480P according to your connection to save internet quota, Nihonjin no Shiranai Nihongo on Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub English subbed is already contained in the video.

Opis Nihonjin no Shiranai Nihongo

Kano Haruko jest charyzmatyczną sprzedawczynią, która ma tak doskonałe wyczucie mody, że pojawiła się w magazynach o modzie. Nie jest jednak w stanie porzucić marzeń o byciu nauczycielką w liceum. Haruko zostaje poproszona przez swojego byłego nauczyciela o nauczanie japońskiego obcokrajowców przez trzy miesiące, z założeniem, że przedstawi ją na stanowisko nauczyciela języka japońskiego w liceum. W ten sposób zostaje nauczycielką praktykantką w szkole języka japońskiego, gdzie uczy dziewięciu zagranicznych uczniów o silnych osobowościach, w tym entuzjastki włoskiego anime i Szwedki, która jest zakochana w ninja, zgodnie z własnymi przekonaniami. Nauczyciel w liceum.

Comment