Switch Mode
Mv5bmgq3odrindgtzmexzc00zda4lwe0ywqtyjywm2m3mmeymmrmxkeyxkfqcgdeqxvyndyzndg2mtm@. V1
Perfect Propose
Ocena 8.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 6 osób

Perfect Propose

Oglądaj pełne odcinki Perfect Propose, pobierz Perfect Propose z angielskimi napisami, Perfect Propose z angielskimi napisami, pobierz Perfect Propose z angielskimi napisami, oglądaj Perfect Propose na stronie Centrum-Dramy.pl.
Paafekuto Puropoozu
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Feb 2, 2024 - Mar 1, 2024 Czas trwania: 24 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 6 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Perfect Propose z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Perfect Propose z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Perfect Propose na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Perfect Propose

Hiro jest tak zestresowany w pracy, że ledwo może zjeść porządne posiłki lub się porządnie wyspać. Kiedy po kolejnym stresującym dniu traci przytomność na chodniku, nieznajoma osoba woła do niego – wygląda na to, że kiedyś obiecali sobie, że się pobiorą? Jaka jest więc sprawa z Kai Fukayą i dlaczego tak bardzo nalega na odegranie roli narzeczonego Hiro?

Komentarz