Switch Mode
Doctor Slump 2
Doctor Slump
Ocena 8.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 19 osób

Doctor Slump

Oglądaj pełne odcinki Doctor Slump, pobierz Doctor Slump z angielskimi napisami, Doctor Slump z angielskimi napisami, pobierz Doctor Slump z angielskimi napisami, oglądaj Doctor Slump na stronie Centrum-Dramy.pl.
Dr. Slump, Dakteoseulleompeu, Dr Slump
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Jan 27, 2024 - Mar 17, 2024 Czas trwania: 1 hr. 5 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Doctor Slump z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Doctor Slump z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Doctor Slump na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Doctor Slump

W czasach szkolnych Yeo Jeong Woo zawsze zajmował pierwsze miejsca w nauce i studiował w najlepszej szkole medycznej w kraju. Jeong Woo jest obecnie popularnym chirurgiem plastycznym. Jego życie toczy się gładko, jednak w wyniku tajemniczego wypadku medycznego jego życie zostaje zepchnięte na krawędź. W tym czasie spotyka Nam Ha Neula. W przeszłości była jego rywalką, a on spotyka ją w najgorszym momencie swojego życia.

Ha Neul pracuje jako anestezjolog. Kiedy dorastała, ludzie nazywali ją geniuszem ze względu na jej niezwykłą inteligencję. Uczyła się pilnie i została lekarzem. Jej życie składa się wyłącznie z pracy i nauki. Ona nie ma czasu na zabawę. Pewnego dnia Ha Neul zdaje sobie sprawę, że nie jest zadowolona ze swojego życia i chce coś zmienić. W tym czasie poznaje Jeong Woo w jednym z najgorszych momentów w swoim życiu. Pocieszają się nawzajem i rozkwita między nimi romantyczny związek.

Komentarz