Switch Mode
Only Friends
Ocena 8.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 15 osób

Only Friends

Oglądaj pełne odcinki Only Friends, pobierz Only Friends z angielskimi napisami, Only Friends z angielskimi napisami, pobierz Only Friends z angielskimi napisami, oglądaj Only Friends na stronie Centrum-Dramy.pl.
Forbidden Friends, Phuean Tong Ham
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Aug 12, 2023 - Oct 28, 2023 Czas trwania: 46 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Only Friends z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Only Friends z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Only Friends na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Only Friends

Mew, Ray, Boston i Namchueam – grupa studentów biznesu prowadzących razem hostel – zacierają granice między przyjaźnią a romansem.

Mew skupiał się na nauce, nie rezerwując czasu na seks i związki. Aby pomóc im w zaprojektowaniu firmy, Boston przedstawia grupie Top. Boston nie przewidział zainteresowania Topa Mew i nie jest zadowolony z obrotu wydarzeń. Studentka ekonomii Sand chce mieć ekskluzywny związek z Rayem, ale Ray darzy Mew uczuciami i nie jest zainteresowany ugodą. Informatyk Nick znajduje w telefonie Bostona sekstaśmę i nawiązuje z nim relację typu „przyjaciele z korzyściami”. Nick pragnie jednak czegoś więcej.

Komentarz