Only Friends
Ocena 8.3
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 2 osób

Only Friends

Obejrzyj pełne odcinki Only Friends, pobierz Only Friends Polskie napisy, Only Friends Polskie napisy, pobierz Only Friends Polskie napisy, streamuj Only Friends o Centrum-Dramy.pl.
Forbidden Friends, Phuean Tong Ham
Status: Emitowane Network: Released: Aug 12, 2023 - Oct 28, 2023 Duration: 46 min. Country: Type: Drama Odcinek: 12 Director: Casts: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Only Friends z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Only Friends napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Only Friends na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Only Friends

Mew, Ray, Boston i Namchueam – grupa studentów biznesu prowadzących razem hostel – zacierają granice między przyjaźnią a romansem.

Mew skupiał się na nauce, nie rezerwując czasu na seks i związki. Aby pomóc im w zaprojektowaniu firmy, Boston przedstawia grupie Top. Boston nie przewidział zainteresowania Topa Mew i nie jest zadowolony z obrotu wydarzeń. Studentka ekonomii Sand chce mieć ekskluzywny związek z Rayem, ale Ray darzy Mew uczuciami i nie jest zainteresowany ugodą. Informatyk Nick znajduje w telefonie Bostona sekstaśmę i nawiązuje z nim relację typu „przyjaciele z korzyściami”. Nick pragnie jednak czegoś więcej.

Comment