Switch Mode
Our Beloved Summer
Ocena 8.9
Trailer
Ulubione
Obserwuje 42 osób

Our Beloved Summer

Obejrzyj pełne odcinki Our Beloved Summer, pobierz Our Beloved Summer Polskie napisy, Our Beloved Summer Polskie napisy, pobierz Our Beloved Summer Polskie napisy, streamuj Our Beloved Summer o Centrum-Dramy.pl.
That Year We Are, That Year, We, Us That Year, Geu Hae Woorineun, Geu Hae Woolineun, Geuhae Urineun, Geuhae Ulineun, 그 해 우리는
Status: Zakończone Stacje: , Rok wydania: Dec 6, 2021 - Jan 25, 2022 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Our Beloved Summer z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Our Beloved Summer napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Our Beloved Summer na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Our Beloved Summer

Choi Wong oraz Kook Yeon Soo tworzyli parę, będąc jeszcze w liceum. Niestety nie udało im się przetrwać w związku. Po pięciu latach od zerwania para znów jest skazana na siebie za sprawą filmu dokumentalnego, który nagrali jeszcze jako nastolatkowie i który teraz zyskuje na popularności. Mimo niechęci, Wong oraz Yeon Soo zmuszeni są, aby znów stanąć przed kamerą. Dzięki temu wydarzeniu para ma okazję na nowo się poznać. Okazuje się bowiem, że oboje się zmienili, a ich podejście do życia zupełnie różni się od tego, które mieli jeszcze w liceum. Czy w tym wypadku sprawdzi się powiedzenie: „Stara miłość nie rdzewieje”?

Comment