Switch Mode
Our Beloved Summer
Ocena 8.9
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 47 osób

Our Beloved Summer

Oglądaj pełne odcinki Our Beloved Summer, pobierz Our Beloved Summer z angielskimi napisami, Our Beloved Summer z angielskimi napisami, pobierz Our Beloved Summer z angielskimi napisami, oglądaj Our Beloved Summer na stronie Centrum-Dramy.pl.
That Year We Are, That Year, We, Us That Year, Geu Hae Woorineun, Geu Hae Woolineun, Geuhae Urineun, Geuhae Ulineun, 그 해 우리는
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Dec 6, 2021 - Jan 25, 2022 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Our Beloved Summer z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Our Beloved Summer z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Our Beloved Summer na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Our Beloved Summer

Choi Wong oraz Kook Yeon Soo tworzyli parę, będąc jeszcze w liceum. Niestety nie udało im się przetrwać w związku. Po pięciu latach od zerwania para znów jest skazana na siebie za sprawą filmu dokumentalnego, który nagrali jeszcze jako nastolatkowie i który teraz zyskuje na popularności. Mimo niechęci, Wong oraz Yeon Soo zmuszeni są, aby znów stanąć przed kamerą. Dzięki temu wydarzeniu para ma okazję na nowo się poznać. Okazuje się bowiem, że oboje się zmienili, a ich podejście do życia zupełnie różni się od tego, które mieli jeszcze w liceum. Czy w tym wypadku sprawdzi się powiedzenie: „Stara miłość nie rdzewieje”?

Komentarz