C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
Our Beloved Summer
Ocena 8.9
.....
Obserwuje 14 ludzi

Our Beloved Summer

Oglądaj pełne odcinki Our Beloved Summer, pobieraj Our Beloved Summer z Polskimi napisami, Our Beloved Summer pl napisy, pobieraj Our Beloved Summer pl napisy, stream Our Beloved Summer w Centrum-Dramy.pl.
That Year We Are, That Year, We, Us That Year, Geu Hae Woorineun, Geu Hae Woolineun, Geuhae Urineun, Geuhae Ulineun, 그 해 우리는
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Dec 6, 2021 - Jan 25, 2022 Trwa: 60 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Our Beloved Summer Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Our Beloved Summer PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Our Beloved Summer na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Our Beloved Summer

Choi Wong oraz Kook Yeon Soo tworzyli parę, będąc jeszcze w liceum. Niestety nie udało im się przetrwać w związku. Po pięciu latach od zerwania para znów jest skazana na siebie za sprawą filmu dokumentalnego, który nagrali jeszcze jako nastolatkowie i który teraz zyskuje na popularności. Mimo niechęci, Wong oraz Yeon Soo zmuszeni są, aby znów stanąć przed kamerą. Dzięki temu wydarzeniu para ma okazję na nowo się poznać. Okazuje się bowiem, że oboje się zmienili, a ich podejście do życia zupełnie różni się od tego, które mieli jeszcze w liceum. Czy w tym wypadku sprawdzi się powiedzenie: „Stara miłość nie rdzewieje”?

Komentarz