Switch Mode
Hq720
Our Times: Ideal Life
Dodaj do Zakładek

Our Times: Ideal Life

Oglądaj pełne odcinki Our Times: Ideal Life, pobierz Our Times: Ideal Life z angielskimi napisami, Our Times: Ideal Life z angielskimi napisami, pobierz Our Times: Ideal Life z angielskimi napisami, oglądaj Our Times: Ideal Life na stronie Centrum-Dramy.pl.
Wo Men Zhe Shi Nian: Li Xiang Sheng Huo, 我们这十年 理想生活, 我們這十年: 理想生活
Status: Zakończone Sieć: , , , , , , Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Special Odcinki: 4 Reżyser: Obsada: , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Our Times: Ideal Life z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Our Times: Ideal Life z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Our Times: Ideal Life na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Our Times: Ideal Life

Miasto Yiwu szykuje się do corocznych Targów Importowych, a to oznacza, że wiele zagranicznych przedsiębiorstw przysyła do Chin swoich przedstawicieli i towary, które chcą sprzedać na jednym z największych światowych rynków. Między nimi jest również hiszpański twórca dywanów, a jednocześnie przybrany dziadek jeden z mieszkanek Yiwu. Relacje rodzinne między dziadkiem i wnuczką są jednak napięte od czasu śmierci rodziców dziewczyny. Czy nadchodzące targi będą szansą na odnowienie dawnych więzi i odkrycie nowego ukrytego talentu?

Komentarz