Switch Mode
Our Times
Ocena 8.7
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 4 osób

Our Times

Oglądaj pełne odcinki Our Times, pobierz Our Times z angielskimi napisami, Our Times z angielskimi napisami, pobierz Our Times z angielskimi napisami, oglądaj Our Times na stronie Centrum-Dramy.pl.
Wo De Shao Nu Shi Dai, The Era of My Girl Teens, My Girl's Generation
Status: Zakończone Wydany: Aug 13, 2015 Czas trwania: 2 hr. 14 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Our Times z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Our Times z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Our Times na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Our Times

Lin Truly zwykła pracownica biurowa, która jest wyśmiewana przez współpracowników. Przygnębiona zaczyna słuchać kasety ze starą piosenką Andyego Laua. To z kolei przywołuje jej wspomnienia, gdy była zwykłą uczennicą liceum, zakochaną w najpopularniejszym chłopaku w szkole. Przypomina sobie czas, gdy w liceum dostała list-łańcuszek, mówiący, że jeśli nie prześle go dalej, to stanie się jej coś niedobrego. Przestraszona dziewczyna postanawia przekazać ludziom list, którzy na niego zasłużyli. Nie przewiduje jednak, że szkolny chuligan Hsu Taiyu, odkryje jej sekret i będzie chciał się z nią zaprzyjaźnić.

Oglądaj Our Times

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz