Our Times
Ocena 8.7
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 1 osób

Our Times

Obejrzyj pełne odcinki Our Times, pobierz Our Times Polskie napisy, Our Times Polskie napisy, pobierz Our Times Polskie napisy, streamuj Our Times o Centrum-Dramy.pl.
Wo De Shao Nu Shi Dai, The Era of My Girl Teens, My Girl's Generation
Status: Zakończone Released: Aug 13, 2015 Duration: 2 hr. 14 min. Country: Type: Movie Odcinek: 1 Director: Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Our Times z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Our Times napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Our Times na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Our Times

Lin Truly zwykła pracownica biurowa, która jest wyśmiewana przez współpracowników. Przygnębiona zaczyna słuchać kasety ze starą piosenką Andyego Laua. To z kolei przywołuje jej wspomnienia, gdy była zwykłą uczennicą liceum, zakochaną w najpopularniejszym chłopaku w szkole. Przypomina sobie czas, gdy w liceum dostała list-łańcuszek, mówiący, że jeśli nie prześle go dalej, to stanie się jej coś niedobrego. Przestraszona dziewczyna postanawia przekazać ludziom list, którzy na niego zasłużyli. Nie przewiduje jednak, że szkolny chuligan Hsu Taiyu, odkryje jej sekret i będzie chciał się z nią zaprzyjaźnić.

Oglądaj Our Times

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment