Switch Mode
Past-Senger
Ocena 7.8
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 5 osób

Past-Senger

Oglądaj pełne odcinki Past-Senger, pobierz Past-Senger z angielskimi napisami, Past-Senger z angielskimi napisami, pobierz Past-Senger z angielskimi napisami, oglądaj Past-Senger na stronie Centrum-Dramy.pl.
Pastsenger, Past Senger the Series, Puan Po the Series, Phuean Pho the Series, Phuean Pho Laeo Ngai Pen Thi Rak Dai Ko Laeo Kan, เพื่อนพ่อแล้วไง เป็นที่รักได้ก็แล้วกัน
Status: Emitowane Wydany: Mar 8, 2023 - May 24, 2023 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Past-Senger z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Past-Senger z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Past-Senger na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Past-Senger

Kiao, nastolatek z lat 90., jest przystojnym facetem i utrapieniem, który lubi zadzierać z ludźmi. Jego marzeniem jest studiowanie architektury, ale dzieje się coś nieoczekiwanego i Kiao znajduje się dwadzieścia pięć lat w przyszłości. Bamee, facet z 2022 roku, jest introwertykiem i nie jest z nikim zbyt blisko. Jego ojciec zmarł, a on ciężko pracuje, aby dostać się na wydział architektury z ojcem jako inspiracją do życia. (Źródło: Lazy Subber; MyDramaList)

Komentarz