Past-Senger
Ocena 7.8
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 4 osób

Past-Senger

Obejrzyj pełne odcinki Past-Senger, pobierz Past-Senger Polskie napisy, Past-Senger Polskie napisy, pobierz Past-Senger Polskie napisy, streamuj Past-Senger o Centrum-Dramy.pl.
Pastsenger, Past Senger the Series, Puan Po the Series, Phuean Pho the Series, Phuean Pho Laeo Ngai Pen Thi Rak Dai Ko Laeo Kan, เพื่อนพ่อแล้วไง เป็นที่รักได้ก็แล้วกัน
Status: Emitowane Released: Mar 8, 2023 - May 24, 2023 Duration: 45 min. Country: Type: Drama Odcinek: 12 Casts: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Past-Senger z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Past-Senger napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Past-Senger na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Past-Senger

Kiao, nastolatek z lat 90., jest przystojnym facetem i utrapieniem, który lubi zadzierać z ludźmi. Jego marzeniem jest studiowanie architektury, ale dzieje się coś nieoczekiwanego i Kiao znajduje się dwadzieścia pięć lat w przyszłości. Bamee, facet z 2022 roku, jest introwertykiem i nie jest z nikim zbyt blisko. Jego ojciec zmarł, a on ciężko pracuje, aby dostać się na wydział architektury z ojcem jako inspiracją do życia. (Źródło: Lazy Subber; MyDramaList)

Comment