Switch Mode
Pawn
Ocena 8.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 5 osób

Pawn

Oglądaj pełne odcinki Pawn, pobierz Pawn z angielskimi napisami, Pawn z angielskimi napisami, pobierz Pawn z angielskimi napisami, oglądaj Pawn na stronie Centrum-Dramy.pl.
담보
Status: Zakończone Wydany: wrz 29, 2020 Czas trwania: 1 hr. 53 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Pawn z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Pawn z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Pawn na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Pawn

W 1993 roku w Incheon Park Doo Suk pracuje jako windykator wraz ze swoim przyjacielem Jong Bae’em. Mimo iż panowie chcą uchodzić za tych złych, to tak naprawdę obaj mają wielkie serce. Pewnego dnia udają się do swojej klientki, aby odzyskać pieniądze. Niestety, okazuje się, że kobieta nie ma jak spłacić długu, dlatego też Park Doo Suk postanawia zabrać jej córkę, Seung Yi, jako zabezpieczenie. Pech chciał, że matka dziewczynki jest nielegalną imigrantką i zostaje deportowana z Korei Południowej. Od tej chwili obaj panowie zostają opiekunami Seung Yi.

Oglądaj Pawn

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz