1. Home
  2. Pawn
Pawn
Ocena 8.5
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 2 osób

Pawn

Obejrzyj pełne odcinki Pawn, pobierz Pawn Polskie napisy, Pawn Polskie napisy, pobierz Pawn Polskie napisy, streamuj Pawn o Centrum-Dramy.pl.
담보
Status: Zakończone Released: wrz 29, 2020 Duration: 1 hr. 53 min. Country: Type: Movie Odcinek: 1 Director: Casts: , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Pawn z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Pawn napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Pawn na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Pawn

W 1993 roku w Incheon Park Doo Suk pracuje jako windykator wraz ze swoim przyjacielem Jong Bae’em. Mimo iż panowie chcą uchodzić za tych złych, to tak naprawdę obaj mają wielkie serce. Pewnego dnia udają się do swojej klientki, aby odzyskać pieniądze. Niestety, okazuje się, że kobieta nie ma jak spłacić długu, dlatego też Park Doo Suk postanawia zabrać jej córkę, Seung Yi, jako zabezpieczenie. Pech chciał, że matka dziewczynki jest nielegalną imigrantką i zostaje deportowana z Korei Południowej. Od tej chwili obaj panowie zostają opiekunami Seung Yi.

Oglądaj Pawn

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment