Switch Mode
Mv5bmgq3odrindgtzmexzc00zda4lwe0ywqtyjywm2m3mmeymmrmxkeyxkfqcgdeqxvyndyzndg2mtm@. V1
Perfect Propose
Ocena 8.3
Trailer
Ulubione
Obserwuje 6 osób

Perfect Propose

Obejrzyj pełne odcinki Perfect Propose, pobierz Perfect Propose Polskie napisy, Perfect Propose Polskie napisy, pobierz Perfect Propose Polskie napisy, streamuj Perfect Propose o Centrum-Dramy.pl.
Paafekuto Puropoozu
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Feb 2, 2024 - Mar 1, 2024 Czas trwania: 24 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 6 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Perfect Propose z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Perfect Propose napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Perfect Propose na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Perfect Propose

Hiro jest tak zestresowany w pracy, że ledwo może zjeść porządne posiłki lub się porządnie wyspać. Kiedy po kolejnym stresującym dniu traci przytomność na chodniku, nieznajoma osoba woła do niego – wygląda na to, że kiedyś obiecali sobie, że się pobiorą? Jaka jest więc sprawa z Kai Fukayą i dlaczego tak bardzo nalega na odegranie roli narzeczonego Hiro?

Comment