Switch Mode
Summer Strike
Ocena 8.2
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 17 osób

Summer Strike

Oglądaj pełne odcinki Summer Strike, pobierz Summer Strike z angielskimi napisami, Summer Strike z angielskimi napisami, pobierz Summer Strike z angielskimi napisami, oglądaj Summer Strike na stronie Centrum-Dramy.pl.
I Don't Want To Do Anything, I Don't Feel like Doing Anything, Amugotdo Hago Sipji Anha, 썸머스트라이크
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Nov 21, 2022 - Dec 27, 2022 Czas trwania: 50 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Summer Strike z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Summer Strike z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Summer Strike na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Summer Strike

Lee You Reum ma poukładane życie, stabilną pracę i wspaniałego chłopaka. Niestety pewnego dnia jej matka umiera, partner ją porzuca, a atmosfera w pracy staje się nie do zniesienia. Dziewczyna, zmęczona pogonią za sukcesem, postanawia wyprowadzić się do małej wioski i przez jakiś czas zająć się nicnierobieniem. Poznaje tam jąkającego się bibliotekarza, który zmuszony został porzucić swoją akademicką karierę i od tamtej pory prowadzi spokojne życie. Czy i jej to sielskie miejsce pozwoli ukoić świeże rany?

Komentarz