Switch Mode
Postman to Heaven
Ocena 7.9
Trailer
Ulubione
Obserwuje 3 osób

Postman to Heaven

Obejrzyj pełne odcinki Postman to Heaven, pobierz Postman to Heaven Polskie napisy, Postman to Heaven Polskie napisy, pobierz Postman to Heaven Polskie napisy, streamuj Postman to Heaven o Centrum-Dramy.pl.
Heaven's Postman, Cheongugui Upyeon Baedalbu, Cheongukui Woopyeon Baedalbu, Cheongukui Woopyeonbaedalbu
Status: Zakończone Rok wydania: Nov 11, 2009 Czas trwania: 1 hr. 47 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Postman to Heaven z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Postman to Heaven napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Postman to Heaven na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Postman to Heaven

Jae Joon jest niezwykłym listonoszem. A to za sprawą tego, że dostarcza listy wysłane przez ludzi na Ziemi, którym śmierć odebrała kogoś ukochanego, prosto do ich ukochanych w niebie. Ha Na jest jednym z takich nadawców. Dziewczyna nie może zapomnieć o swoim zmarłym ukochanym, więc pisze do niego listy. Pewnego dnia Ha Na odkrywa tajemną tożsamość Jae Joona. Wtedy to mężczyzna proponuje jej specyficzną pracę dorywczą.

Oglądaj Postman to Heaven

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment