Postman to Heaven
Ocena 7.9
Trailer
Subskrybuj

Postman to Heaven

Oglądaj pełne odcinki Postman to Heaven, pobieraj Postman to Heaven z Polskimi napisami, Postman to Heaven pl napisy, pobieraj Postman to Heaven pl napisy, stream Postman to Heaven w Centrum-Dramy.pl.
Heaven's Postman, Cheongugui Upyeon Baedalbu, Cheongukui Woopyeon Baedalbu, Cheongukui Woopyeonbaedalbu
Status: Zakończone Wydany: Nov 11, 2009 Trwa: 1 hr. 47 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wysłane przez: root Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Postman to Heaven Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Postman to Heaven PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Postman to Heaven na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Postman to Heaven

Jae Joon jest niezwykłym listonoszem. A to za sprawą tego, że dostarcza listy wysłane przez ludzi na Ziemi, którym śmierć odebrała kogoś ukochanego, prosto do ich ukochanych w niebie. Ha Na jest jednym z takich nadawców. Dziewczyna nie może zapomnieć o swoim zmarłym ukochanym, więc pisze do niego listy. Pewnego dnia Ha Na odkrywa tajemną tożsamość Jae Joona. Wtedy to mężczyzna proponuje jej specyficzną pracę dorywczą.

Oglądaj Postman to Heaven

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz