Switch Mode
Praomook
Ocena 7.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 40 osób

Praomook

Oglądaj pełne odcinki Praomook, pobierz Praomook z angielskimi napisami, Praomook z angielskimi napisami, pobierz Praomook z angielskimi napisami, oglądaj Praomook na stronie Centrum-Dramy.pl.
Prow Mook
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: May 10, 2021 - Jul 5, 2021 Czas trwania: 1 hr. 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 15 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Praomook z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Praomook z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Praomook na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Praomook

Praomook pracuje w nocnych klubach jako DJ-ka i próbuje spłacić kredyt swojego taty. Dziewczyna nie dogaduje się ze swoim byłym, Chalantornem, a on sam uważa ją za złą osobę. Pewnego dnia rodzice Chalantorna proszą Praomook, aby poślubiła ich syna, bo uważają, że w ten sposób chłopak przestanie mieć pecha. Chalantorn tego nie chce i żeby uniknąć ślubu, zaczyna udawać geja. Praomook nie wierzy w zmianę jego orientacji i zaczyna prowokować go swoim zachowaniem, aby ujawnić kłamstwo.

Komentarz