Switch Mode
Mv5bm2niyjqyoditmgexos00n2rkltkxowety2nhotbiyzm5zme0xkeyxkfqcgdeqxvyndi0odm5ntm@. V1
Princess Hours
Ocena 7.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 2 osób

Princess Hours

Oglądaj pełne odcinki Princess Hours, pobierz Princess Hours z angielskimi napisami, Princess Hours z angielskimi napisami, pobierz Princess Hours z angielskimi napisami, oglądaj Princess Hours na stronie Centrum-Dramy.pl.
Goong Thai, Princess Hours Thai
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Apr 25, 2017 - Jul 3, 2017 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 20 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Princess Hours z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Princess Hours z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Princess Hours na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Princess Hours

Akcja rozgrywa się w Bhutinie, fikcyjnym kraju. Książę koronny In i Kaning pobierają się w wyniku obietnicy złożonej przez obie rodziny. Przed ślubem z Kaningiem Prince In miał bliską przyjaciółkę, która jest na tyle bliska, że ​​można go nazwać jego „dziewczyną”. imieniem Minnie. Poprosił Minnie o jej rękę, ale Minnie go odrzuciła. Minnie teraz żałuje, że to zrobiła i chce z powrotem Prince In. Była księżna koronna pragnie także zwrotu tronu dla swojego syna, kuzyna księcia In. Ale gdy Prince In i Kaning spędzają razem czas każdego dnia, zaczynają się coraz bardziej rozumieć i rozwijają do siebie uczucia. Jak potoczy się historia miłosna Prince In i Kaninga?

Komentarz