Switch Mode
Ready Set Love 3
Ready, Set, Love
Ocena 8.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 6 osób

Ready, Set, Love

Oglądaj pełne odcinki Ready, Set, Love, pobierz Ready, Set, Love z angielskimi napisami, Ready, Set, Love z angielskimi napisami, pobierz Ready, Set, Love z angielskimi napisami, oglądaj Ready, Set, Love na stronie Centrum-Dramy.pl.
Game Chon Khon Sot, เรดี้ เซ็ต เลิฟ
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Feb 15, 2024 Czas trwania: 1 hr. 8 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 6 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Ready, Set, Love z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Ready, Set, Love z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Ready, Set, Love na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Ready, Set, Love

W równoległym wszechświecie liczba noworodków płci żeńskiej znacznie przewyższa liczebnie ich odpowiedników płci męskiej z powodu niewytłumaczalnej pandemii. W miarę jak mężczyzn staje się coraz mniej, okrzyknięto ich „skarbami narodowymi”, a kobiety muszą zdobyć ich sympatię w sponsorowanym przez rząd konkursie „Gotowi, nastawieni, kochani”. Kiedy Day niespodziewanie zostaje przyjęta do konkursu, poznaje najpopularniejszego faceta, Syna. Ich rozwijająca się miłość i świat, który znają, są zagrożone, gdy odkrywają spisek działający pod powierzchnią.

Komentarz