Switch Mode
Viu Thailand Remember 15 Sub Indo
Remember 15
Ocena 7.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 6 osób

Remember 15

Oglądaj pełne odcinki Remember 15, pobierz Remember 15 z angielskimi napisami, Remember 15 z angielskimi napisami, pobierz Remember 15 z angielskimi napisami, oglądaj Remember 15 na stronie Centrum-Dramy.pl.
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Feb 22, 2022 - Mar 30, 2022 Czas trwania: 58 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Remember 15 z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Remember 15 z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Remember 15 na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Remember 15

Tęsknie za wszystkimi…. Czy spotkamy się ponownie na tej wyspie?”

Tajemnicza wiadomość od „Lyli”, szkolnej gwiazdy, która pięć lat temu popełniła samobójstwo, została wysłana do jej byłej koleżanki z liceum, maturzystów i jej siostry. Wszyscy zastanawiali się, jak można było wysłać tę wiadomość, skoro Lyla zmarła dawno temu….
Cała 12-tka wróciła na bezludną wyspę, miejsce, w którym pięć lat temu Lyla zginęła… aby złożyć hołd Lyli i dowiedzieć się prawdy o tym, kto wysłał wiadomość, która miała być żartem….
Jednak im bliżej prawdy, tym bardziej odkrywają swoją okrutną przeszłość. Mroczne sekrety ludzi, których nazywają „przyjaciółmi”, sprawiły, że ta bezludna wyspa stała się krwawą areną…

Komentarz