Switch Mode
Sahara Sensei To Toki Kun Tv Drama Announced Airs November V0 P9rmowc6m3wb1
Sahara Sensei to Toki-kun
Ocena 7.8
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 1 osób

Sahara Sensei to Toki-kun

Oglądaj pełne odcinki Sahara Sensei to Toki-kun, pobierz Sahara Sensei to Toki-kun z angielskimi napisami, Sahara Sensei to Toki-kun z angielskimi napisami, pobierz Sahara Sensei to Toki-kun z angielskimi napisami, oglądaj Sahara Sensei to Toki-kun na stronie Centrum-Dramy.pl.
Mr. Sahara & Toki-kun, Sahara-sensei to Toki-kun, さはらせんせいとときくん
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Dec 1, 2023 - ? Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 8 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Sahara Sensei to Toki-kun z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Sahara Sensei to Toki-kun z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Sahara Sensei to Toki-kun na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Sahara Sensei to Toki-kun

Toki Kanade to przestępca, który wdaje się w wiele bójek. Jednak mimo swojego wyglądu jest facetem o czystym sercu. Zyskuje przychylność przystojnej nauczyciela wychowania fizycznego Sahary Ichiro, w którym później się zakochuje. W rezultacie zaczyna codziennie chodzić do szkoły tylko po to, żeby zobaczyć Pana Saharę. Tak zaczyna się jednostronna, szczera relacja miłosna pomiędzy odświeżająco przystojnym nauczycielem a uczniem!

Komentarz