Switch Mode
Sahara Sensei To Toki Kun Tv Drama Announced Airs November V0 P9rmowc6m3wb1
Sahara Sensei to Toki-kun
Ocena 7.8
Trailer
Ulubione
Obserwuje 1 osób

Sahara Sensei to Toki-kun

Obejrzyj pełne odcinki Sahara Sensei to Toki-kun, pobierz Sahara Sensei to Toki-kun Polskie napisy, Sahara Sensei to Toki-kun Polskie napisy, pobierz Sahara Sensei to Toki-kun Polskie napisy, streamuj Sahara Sensei to Toki-kun o Centrum-Dramy.pl.
Mr. Sahara & Toki-kun, Sahara-sensei to Toki-kun, さはらせんせいとときくん
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Dec 1, 2023 - ? Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 8 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Sahara Sensei to Toki-kun z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Sahara Sensei to Toki-kun napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Sahara Sensei to Toki-kun na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Sahara Sensei to Toki-kun

Toki Kanade to przestępca, który wdaje się w wiele bójek. Jednak mimo swojego wyglądu jest facetem o czystym sercu. Zyskuje przychylność przystojnej nauczyciela wychowania fizycznego Sahary Ichiro, w którym później się zakochuje. W rezultacie zaczyna codziennie chodzić do szkoły tylko po to, żeby zobaczyć Pana Saharę. Tak zaczyna się jednostronna, szczera relacja miłosna pomiędzy odświeżająco przystojnym nauczycielem a uczniem!

Comment