Switch Mode
Secret Royal Inspector
Ocena 8.1
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 10 osób

Secret Royal Inspector

Oglądaj pełne odcinki Secret Royal Inspector, pobierz Secret Royal Inspector z angielskimi napisami, Secret Royal Inspector z angielskimi napisami, pobierz Secret Royal Inspector z angielskimi napisami, oglądaj Secret Royal Inspector na stronie Centrum-Dramy.pl.
New Secret Royal Agent, New Ambassador, New Secret Royal Inspector, New Secret Royal Investigator, Blade of the Phantom Master, Secret Royal Inspector: Joseon Secret Investigation Team, Sin Amhaengeosa, Amhaengeosa: Joseonbimilsoosadan, 신 암행어사, Secret Royal Agent
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Dec 21, 2020 - Feb 9, 2021 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Secret Royal Inspector z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Secret Royal Inspector z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Secret Royal Inspector na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Secret Royal Inspector

Sung Yi Gyeom to laureat egzaminu państwowego, zdawanego przez urzędników w erze Joseon. Mimo świetnego wyniku, mężczyzna nie ma wielkich ambicji. Pracując w królewskim instytucie administracyjno – badawczym Hongmunghwam, w wolnych chwilach oddaje się hazardowi w murach pałacu. Hong Da In z kolei to ambitna i dość pyskata kobieta, będąca stróżem prawa i pracująca pod przykrywką najbardziej hipnotyzującej kurtyzany w mieście, a jej pierwsze spotkanie z Yi Gyeomem nie należy do najbardziej udanych. Yi Gyeom, przyłapany na hazardzie, niespodziewanie dostaje propozycję nie do odrzucenia – ma stać się Tajnym Królewskim Inspektorem, a towarzyszyć mu będą Da In i jego wierny sługa Chun Sam. Jak potoczą się losy bohaterów? I jaki udział w tym wszystkim będą mieć zaginieni przed laty przyrodni brat oraz ukochana Yi Gyeoma, Soon Ae?

Komentarz