Switch Mode
Tokyoinaprilis Logo
Shigatsu no Tokyo wa…
Ocena 7.7
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 3 osób

Shigatsu no Tokyo wa…

Oglądaj pełne odcinki Shigatsu no Tokyo wa…, pobierz Shigatsu no Tokyo wa… z angielskimi napisami, Shigatsu no Tokyo wa… z angielskimi napisami, pobierz Shigatsu no Tokyo wa… z angielskimi napisami, oglądaj Shigatsu no Tokyo wa… na stronie Centrum-Dramy.pl.
Tokyo in April Is..., 4gatsu no Tokyo wa
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jun 16, 2023 - Aug 4, 2023 Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 8 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Shigatsu no Tokyo wa… z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Shigatsu no Tokyo wa… z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Shigatsu no Tokyo wa… na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.
Ten tytuł został sklasyfikowany jako „dorosły”, więc może zawierać intensywne przemoc, krew/okrucieństwo, treści seksualne i/lub mocne słownictwo, które mogą nie być odpowiednie dla nieletnich widzów.

Streszczenie Shigatsu no Tokyo wa…

Takizawa Kazuma (Sakurai Yuki) wrócił do Tokio po wielu latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych. Podejmuje pracę w firmie zajmującej się tworzeniem reklam, gdzie spotyka ponownie dawnego kolegę z klasy, Ishiharę Rena (Takamatsu Aloha), którego znał jednak pod innym nazwiskiem. Mężczyzna unika jednak mówienia o przeszłości i początkowo wydaje się dystansować od Kazumy. Dzieje się tak jednak, bo Ren jest gejem, który panicznie boi się odrzucenia przez kolegę, którego od lat darzy uczuciem.

Komentarz