Switch Mode
Show Me the Ghost
Ocena 7.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 3 osób

Show Me the Ghost

Oglądaj pełne odcinki Show Me the Ghost, pobierz Show Me the Ghost z angielskimi napisami, Show Me the Ghost z angielskimi napisami, pobierz Show Me the Ghost z angielskimi napisami, oglądaj Show Me the Ghost na stronie Centrum-Dramy.pl.
Syomideogoseuteu
Status: Zakończone Wydany: Sep 9, 2021 Czas trwania: 1 hr. 23 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Show Me the Ghost z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Show Me the Ghost z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Show Me the Ghost na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Show Me the Ghost

Hodu i Yeji to najlepsi przyjaciele. Hodu ima się dorywczych prac takich jak praca w sklepie, a Yeji bezskutecznie stara się dostać do zespołu jakiejś większej firmy. Pewnego dnia Hodu chwyta okazję i wynajmuje duży, całkowicie wyposażony dom. Niski czynsz wzbudza niepokój Yeji, ale mimo podejrzeń dziewczyna wprowadza się do przyjaciela. Hodu i Yeji zaczynają wyczuwać w domu dziwną energię, która staje się coraz silniejsza. Z powodu braku pieniędzy i możliwości przeprowadzki przyjaciele starają się na wszelkie sposoby, by pokonać ducha. Co z tego wyniknie?

Oglądaj Show Me the Ghost

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz