Switch Mode
Show Me the Ghost
Ocena 7.6
Trailer
Ulubione
Obserwuje 2 osób

Show Me the Ghost

Obejrzyj pełne odcinki Show Me the Ghost, pobierz Show Me the Ghost Polskie napisy, Show Me the Ghost Polskie napisy, pobierz Show Me the Ghost Polskie napisy, streamuj Show Me the Ghost o Centrum-Dramy.pl.
Syomideogoseuteu
Status: Zakończone Rok wydania: Sep 9, 2021 Czas trwania: 1 hr. 23 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Dyrektor: Obsada: , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Show Me the Ghost z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Show Me the Ghost napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Show Me the Ghost na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Show Me the Ghost

Hodu i Yeji to najlepsi przyjaciele. Hodu ima się dorywczych prac takich jak praca w sklepie, a Yeji bezskutecznie stara się dostać do zespołu jakiejś większej firmy. Pewnego dnia Hodu chwyta okazję i wynajmuje duży, całkowicie wyposażony dom. Niski czynsz wzbudza niepokój Yeji, ale mimo podejrzeń dziewczyna wprowadza się do przyjaciela. Hodu i Yeji zaczynają wyczuwać w domu dziwną energię, która staje się coraz silniejsza. Z powodu braku pieniędzy i możliwości przeprowadzki przyjaciele starają się na wszelkie sposoby, by pokonać ducha. Co z tego wyniknie?

Oglądaj Show Me the Ghost

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment