Show Me the Ghost
Ocena 7.6
Trailer
Subskrybuj

Show Me the Ghost

Oglądaj pełne odcinki Show Me the Ghost, pobieraj Show Me the Ghost z Polskimi napisami, Show Me the Ghost pl napisy, pobieraj Show Me the Ghost pl napisy, stream Show Me the Ghost w Centrum-Dramy.pl.
Syomideogoseuteu
Status: Zakończone Wydany: Sep 9, 2021 Trwa: 1 hr. 23 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Dyrektor: Obsada: , , , Wysłane przez: root Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Show Me the Ghost Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Show Me the Ghost PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Show Me the Ghost na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Show Me the Ghost

Hodu i Yeji to najlepsi przyjaciele. Hodu ima się dorywczych prac takich jak praca w sklepie, a Yeji bezskutecznie stara się dostać do zespołu jakiejś większej firmy. Pewnego dnia Hodu chwyta okazję i wynajmuje duży, całkowicie wyposażony dom. Niski czynsz wzbudza niepokój Yeji, ale mimo podejrzeń dziewczyna wprowadza się do przyjaciela. Hodu i Yeji zaczynają wyczuwać w domu dziwną energię, która staje się coraz silniejsza. Z powodu braku pieniędzy i możliwości przeprowadzki przyjaciele starają się na wszelkie sposoby, by pokonać ducha. Co z tego wyniknie?

Oglądaj Show Me the Ghost

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz