Switch Mode
Silhouette of Your Voice (2017)
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 5 osób

Silhouette of Your Voice (2017)

Oglądaj pełne odcinki Silhouette of Your Voice (2017), pobierz Silhouette of Your Voice (2017) z angielskimi napisami, Silhouette of Your Voice (2017) z angielskimi napisami, pobierz Silhouette of Your Voice (2017) z angielskimi napisami, oglądaj Silhouette of Your Voice (2017) na stronie Centrum-Dramy.pl.
Status: Zakończone Wydany: cze 24, 2017 Czas trwania: 1 godz. 12 minut Kraj: Typ: Drama Odcinki: 1 Reżyser: Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Silhouette of Your Voice (2017) z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Silhouette of Your Voice (2017) z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Silhouette of Your Voice (2017) na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Silhouette of Your Voice (2017)

ugihara Kohei jest studentem college’u, który nieświadomie zdystansował się od innych, ponieważ ma wadę słuchu i powoduje to jedno nieporozumienie za drugim. Pewnego dnia jego kolega z klasy, Taiichi, wpada na niego i zauważa jego pyszne bento. Kohei, ku uciesze Taiichiego, daje Taiichiemu część lunchu, ale wychodzi, nie mówiąc ani słowa Taiichi. Taiichi dopiero później dowiaduje się od innych, że Kohei jest słabo słyszący. Taiichizawiera z Koheiem układ. Jeśli Taiichi napisze dla niego notatki na zajęciach, będzie mógł codziennie pić część bento Kohei. Taiichi ma bystrą osobowość aż do głupoty i mówi Koheiowi: „To nie twoja wina, że ​​nie słyszysz!” Te słowa ratują Koheia, a on zaczyna się zmieniać. Taiichi i Kohei rozpoczynają związek, który jest czymś więcej niż tylko przyjaciółmi, ale mniej niż kochankami.

Komentarz