Switch Mode
Silhouette of Your Voice (2017)
Trailer
Ulubione
Obserwuje 4 osób

Silhouette of Your Voice (2017)

Obejrzyj pełne odcinki Silhouette of Your Voice (2017), pobierz Silhouette of Your Voice (2017) Polskie napisy, Silhouette of Your Voice (2017) Polskie napisy, pobierz Silhouette of Your Voice (2017) Polskie napisy, streamuj Silhouette of Your Voice (2017) o Centrum-Dramy.pl.
Status: Zakończone Rok wydania: cze 24, 2017 Czas trwania: 1 godz. 12 minut Kraj: Typ: Drama Odcinek: 1 Dyrektor: Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Silhouette of Your Voice (2017) z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Silhouette of Your Voice (2017) napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Silhouette of Your Voice (2017) na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Silhouette of Your Voice (2017)

ugihara Kohei jest studentem college’u, który nieświadomie zdystansował się od innych, ponieważ ma wadę słuchu i powoduje to jedno nieporozumienie za drugim. Pewnego dnia jego kolega z klasy, Taiichi, wpada na niego i zauważa jego pyszne bento. Kohei, ku uciesze Taiichiego, daje Taiichiemu część lunchu, ale wychodzi, nie mówiąc ani słowa Taiichi. Taiichi dopiero później dowiaduje się od innych, że Kohei jest słabo słyszący. Taiichizawiera z Koheiem układ. Jeśli Taiichi napisze dla niego notatki na zajęciach, będzie mógł codziennie pić część bento Kohei. Taiichi ma bystrą osobowość aż do głupoty i mówi Koheiowi: „To nie twoja wina, że ​​nie słyszysz!” Te słowa ratują Koheia, a on zaczyna się zmieniać. Taiichi i Kohei rozpoczynają związek, który jest czymś więcej niż tylko przyjaciółmi, ale mniej niż kochankami.

Comment