Switch Mode
Maxresdefault
Single in Seoul
Ocena 7.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek

Single in Seoul

Oglądaj pełne odcinki Single in Seoul, pobierz Single in Seoul z angielskimi napisami, Single in Seoul z angielskimi napisami, pobierz Single in Seoul z angielskimi napisami, oglądaj Single in Seoul na stronie Centrum-Dramy.pl.
singgeul in seoul
Status: Zakończone Wydany: Nov 29, 2023 Czas trwania: 1 hr. 43 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Single in Seoul z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Single in Seoul z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Single in Seoul na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Single in Seoul

Dwie drastycznie różne osoby spotykają się w eseju na temat życia singla i przy okazji powracają do swoich starych ran po przeszłych miłościach.

Park Young Ho to popularny wykładowca i influencer, mający 300 000 obserwujących. Bardzo podoba mu się życie singla, balansujące pomiędzy byciem emocjonalnym a pretensjonalnym. Joo Hyun Jin, absolwentka Young Ho’s, jest kompetentnym wydawcą i redaktorem naczelnym odpowiedzialnym za serię esejów zatytułowanych „Single in the City”. Nie lubi być sama.

Oglądaj Single in Seoul

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz