Switch Mode
Sophie’s Revenge (2009)
Ocena 7.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 3 osób

Sophie’s Revenge (2009)

Oglądaj pełne odcinki Sophie’s Revenge (2009), pobierz Sophie’s Revenge (2009) z angielskimi napisami, Sophie’s Revenge (2009) z angielskimi napisami, pobierz Sophie’s Revenge (2009) z angielskimi napisami, oglądaj Sophie’s Revenge (2009) na stronie Centrum-Dramy.pl.
Fei Chang Wan Mei, Sopiui Boksu, Very Perfect, 非常完美
Status: Zakończone Wydany: Aug 12, 2009 Czas trwania: 1 hr. 48 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Sophie’s Revenge (2009) z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Sophie’s Revenge (2009) z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Sophie’s Revenge (2009) na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Sophie’s Revenge (2009)

Sophie (Ziyi Zhang) jest utalentowaną rysowniczką komiksów, wydaje się, że ma wszystko – wspaniałą karierę, świetnych przyjaciół i idealnego, przystojnego narzeczonego, Jeffa (Ji-seob So), chirurga uwielbianego przez jej matkę. Jednak na dwa tygodnie przed ślubem ukochany zostawia ją dla pięknej aktorki, Anny (Bingbing Fan). Porzucona narzeczona postanawia się zemścić. Układa idealny plan, według którego krok po kroku, uda jej się odzyskać narzeczonego. Pomoc zyskuje w Gordonie (Peter Ho), przypadkowo poznanym fotografie, który podobnie jak ona, wydaje się być porzuconym przez Annę. Gdy plan zaczyna działać, mężczyzna odmawia pomocy dziewczynie, wyznaje jej miłość, jednocześnie Jeff chce do niej wrócić. I kogo ma wybrać Sophie by znaleźć prawdziwą miłość i szczęście?

Oglądaj Sophie’s Revenge (2009)

Komentarz