Switch Mode
Sponsor
Ocena 6.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 7 osób

Sponsor

Oglądaj pełne odcinki Sponsor, pobierz Sponsor z angielskimi napisami, Sponsor z angielskimi napisami, pobierz Sponsor z angielskimi napisami, oglądaj Sponsor na stronie Centrum-Dramy.pl.
Greed, Desire, Seuponseo, Yokmang, 욕망
Status: Emitowane Sieć: , Wydany: Feb 23, 2022 - Apr 6, 2022 Czas trwania: 56 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Sponsor z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Sponsor z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Sponsor na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Sponsor

Historia opowiada o ludziach, szukających sponsorów, którzy zaspokoją ich potrzeby. Lee Sunwoo jest fotografem i redaktorem w znanym magazynie. Ma ciepły uśmiech oraz łagodne usposobienie. Jednakże jego bolesna przeszłość sprawiła, że za wszelką cenę chce się zemścić. Han Chaerin jest dyrektorem generalnym firmy kosmetycznej. Ma wszystko, łącznie z bogactwem i pięknem. Jest ambitną kobietą, która dostaje to, co chce. Park Dasom to wschodząca gwiazda. Jest ambitna i gotowa zrobić wszystko, aby osiągnąć sukces. Ma syna, który cierpi na rzadką chorobę i stara się go chronić. Jest żoną Hyun Seunghoona. Hyun Seunghoon z kolei pragnie zostać modelem, ale rzeczywistość okazuje się inna, niż tego oczekiwał.

Komentarz