C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
  1. Dom
  2. Sponsor
Sponsor
Ocena 6.3
.....

Sponsor

Oglądaj pełne odcinki Sponsor, pobieraj Sponsor z Polskimi napisami, Sponsor pl napisy, pobieraj Sponsor pl napisy, stream Sponsor w Centrum-Dramy.pl.
Greed, Desire, Seuponseo, Yokmang, 욕망
Status: Emitowane Sieć: , Wydany: Feb 23, 2022 - Apr 6, 2022 Trwa: 56 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Sponsor Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Sponsor PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Sponsor na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Sponsor

Historia opowiada o ludziach, szukających sponsorów, którzy zaspokoją ich potrzeby. Lee Sunwoo jest fotografem i redaktorem w znanym magazynie. Ma ciepły uśmiech oraz łagodne usposobienie. Jednakże jego bolesna przeszłość sprawiła, że za wszelką cenę chce się zemścić. Han Chaerin jest dyrektorem generalnym firmy kosmetycznej. Ma wszystko, łącznie z bogactwem i pięknem. Jest ambitną kobietą, która dostaje to, co chce. Park Dasom to wschodząca gwiazda. Jest ambitna i gotowa zrobić wszystko, aby osiągnąć sukces. Ma syna, który cierpi na rzadką chorobę i stara się go chronić. Jest żoną Hyun Seunghoona. Hyun Seunghoon z kolei pragnie zostać modelem, ale rzeczywistość okazuje się inna, niż tego oczekiwał.

Komentarz