Switch Mode
Sponsor
Ocena 6.3
Trailer
Ulubione
Obserwuje 7 osób

Sponsor

Obejrzyj pełne odcinki Sponsor, pobierz Sponsor Polskie napisy, Sponsor Polskie napisy, pobierz Sponsor Polskie napisy, streamuj Sponsor o Centrum-Dramy.pl.
Greed, Desire, Seuponseo, Yokmang, 욕망
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Feb 23, 2022 - Apr 6, 2022 Czas trwania: 56 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Sponsor z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Sponsor napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Sponsor na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Sponsor

Historia opowiada o ludziach, szukających sponsorów, którzy zaspokoją ich potrzeby. Lee Sunwoo jest fotografem i redaktorem w znanym magazynie. Ma ciepły uśmiech oraz łagodne usposobienie. Jednakże jego bolesna przeszłość sprawiła, że za wszelką cenę chce się zemścić. Han Chaerin jest dyrektorem generalnym firmy kosmetycznej. Ma wszystko, łącznie z bogactwem i pięknem. Jest ambitną kobietą, która dostaje to, co chce. Park Dasom to wschodząca gwiazda. Jest ambitna i gotowa zrobić wszystko, aby osiągnąć sukces. Ma syna, który cierpi na rzadką chorobę i stara się go chronić. Jest żoną Hyun Seunghoona. Hyun Seunghoon z kolei pragnie zostać modelem, ale rzeczywistość okazuje się inna, niż tego oczekiwał.

Comment