Switch Mode
Ca9f0b7c 767871 Lg
Stay With Me
Ocena 8.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 6 osób

Stay With Me

Oglądaj pełne odcinki Stay With Me, pobierz Stay With Me z angielskimi napisami, Stay With Me z angielskimi napisami, pobierz Stay With Me z angielskimi napisami, oglądaj Stay With Me na stronie Centrum-Dramy.pl.
San Xiao Wu Cai, 我家中奖了, 我家中獎了, 三小無猜, Wo Jia Zhong Jiang Le, Addicted, My Family Won Lottery, Innocent Playmates, 上瘾, 三小无猜, Brother, Don't Run, Ge Ge Ni Bie Pao
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 7, 2023 - Aug 12, 2023 Czas trwania: 35 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 24 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Stay With Me z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Stay With Me z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Stay With Me na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Stay With Me

Su Yu jest wzorowym, aczkolwiek biednym uczniem w jednym z przeciętnych pekińskich liceów. Choć na każdym teście zdobywa maksymalną liczbę punktów, nie może sobie nawet pozwolić na kupno nowego mundurka. Pewnego dnia do jego klasy dołącza nowy uczeń o imieniu Wu Bi. Choć na początku występują między nimi małe spięcia, ostatecznie okazuje się, że całkiem nieźle się dogadują. Jednak w tym momencie jeszcze nie wiedzą, że oprócz wspólnej klasy łączy ich jeszcze coś…

Komentarz