Switch Mode
Summer Strike
Ocena 8.2
Trailer
Ulubione
Obserwuje 15 osób

Summer Strike

Obejrzyj pełne odcinki Summer Strike, pobierz Summer Strike Polskie napisy, Summer Strike Polskie napisy, pobierz Summer Strike Polskie napisy, streamuj Summer Strike o Centrum-Dramy.pl.
I Don't Want To Do Anything, I Don't Feel like Doing Anything, Amugotdo Hago Sipji Anha, 썸머스트라이크
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Nov 21, 2022 - Dec 27, 2022 Czas trwania: 50 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Summer Strike z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Summer Strike napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Summer Strike na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Summer Strike

Lee You Reum ma poukładane życie, stabilną pracę i wspaniałego chłopaka. Niestety pewnego dnia jej matka umiera, partner ją porzuca, a atmosfera w pracy staje się nie do zniesienia. Dziewczyna, zmęczona pogonią za sukcesem, postanawia wyprowadzić się do małej wioski i przez jakiś czas zająć się nicnierobieniem. Poznaje tam jąkającego się bibliotekarza, który zmuszony został porzucić swoją akademicką karierę i od tamtej pory prowadzi spokojne życie. Czy i jej to sielskie miejsce pozwoli ukoić świeże rany?

Comment