Sword Master
Ocena 7.4
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 1 osób

Sword Master

Obejrzyj pełne odcinki Sword Master, pobierz Sword Master Polskie napisy, Sword Master Polskie napisy, pobierz Sword Master Polskie napisy, streamuj Sword Master o Centrum-Dramy.pl.
San Shao Ye De Jian 3D, Third Master's Sword, Sword Master 3D
Status: Zakończone Released: Dec 2, 2016 Duration: 1 hr. 47 min. Country: Type: Movie Odcinek: 1 Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Sword Master z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Sword Master napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Sword Master na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Sword Master

Derek Yee i Tsui Hark łączą siły w trójwymiarowej epickiej historii sztuk walki, o elitarnym szermierzu, który jest nawiedzany przez swego pretendenta, który chce zająć jego miejsce za wszelką cenę. Sword Master to chiński film o sztuce walki z 2016 roku w reżyserii Dereka Yee. Film zadebiutował na 11. Festiwalu Filmowym w Rzymie i 53. Festiwalu Filmowym Złotego Konia.

Oglądaj Sword Master

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment