Switch Mode
Sword Master
Ocena 7.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 1 osób

Sword Master

Oglądaj pełne odcinki Sword Master, pobierz Sword Master z angielskimi napisami, Sword Master z angielskimi napisami, pobierz Sword Master z angielskimi napisami, oglądaj Sword Master na stronie Centrum-Dramy.pl.
San Shao Ye De Jian 3D, Third Master's Sword, Sword Master 3D
Status: Zakończone Wydany: Dec 2, 2016 Czas trwania: 1 hr. 47 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Sword Master z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Sword Master z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Sword Master na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Sword Master

Derek Yee i Tsui Hark łączą siły w trójwymiarowej epickiej historii sztuk walki, o elitarnym szermierzu, który jest nawiedzany przez swego pretendenta, który chce zająć jego miejsce za wszelką cenę. Sword Master to chiński film o sztuce walki z 2016 roku w reżyserii Dereka Yee. Film zadebiutował na 11. Festiwalu Filmowym w Rzymie i 53. Festiwalu Filmowym Złotego Konia.

Oglądaj Sword Master

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz