Taikan Yoho
Ocena 7.7
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 2 osób

Taikan Yoho

Obejrzyj pełne odcinki Taikan Yoho, pobierz Taikan Yoho Polskie napisy, Taikan Yoho Polskie napisy, pobierz Taikan Yoho Polskie napisy, streamuj Taikan Yoho o Centrum-Dramy.pl.
My Personal Weatherman, Taikan Yohou, たいかんよほう
Status: Emitowane Network: Released: Aug 11, 2023 - Oct 6, 2023 Duration: 24 min. Country: Type: Drama Odcinek: 8 Director: Casts: , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Taikan Yoho z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Taikan Yoho napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Taikan Yoho na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Taikan Yoho

Popularny przystojny mężczyzna i prognostyk pogody Segasaki jest w rzeczywistości tyranem w domu. Yoh, artysta ero-mangi w trudnej sytuacji, wie o tym bardzo dobrze. Dzieje się tak dlatego, że oboje mieszkają razem. Co więcej, to dlatego, że gotuje i sprząta dla Segasaki! Nic dziwnego, że w zamian za jedzenie musi „przestrzegać wszystkiego, co mówi Segasaki”. Co wyniknie z takiej umowy?

Comment