Switch Mode
Taikan Yoho
Ocena 7.7
Trailer
Ulubione
Obserwuje 10 osób

Taikan Yoho

Obejrzyj pełne odcinki Taikan Yoho, pobierz Taikan Yoho Polskie napisy, Taikan Yoho Polskie napisy, pobierz Taikan Yoho Polskie napisy, streamuj Taikan Yoho o Centrum-Dramy.pl.
My Personal Weatherman, Taikan Yohou, たいかんよほう
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Aug 11, 2023 - Oct 6, 2023 Czas trwania: 24 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 8 Dyrektor: Obsada: , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Taikan Yoho z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Taikan Yoho napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Taikan Yoho na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Taikan Yoho

Popularny przystojny mężczyzna i prognostyk pogody Segasaki jest w rzeczywistości tyranem w domu. Yoh, artysta ero-mangi w trudnej sytuacji, wie o tym bardzo dobrze. Dzieje się tak dlatego, że oboje mieszkają razem. Co więcej, to dlatego, że gotuje i sprząta dla Segasaki! Nic dziwnego, że w zamian za jedzenie musi „przestrzegać wszystkiego, co mówi Segasaki”. Co wyniknie z takiej umowy?

Comment