Switch Mode
The Beauty Inside
Ocena 8.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 27 osób

The Beauty Inside

Oglądaj pełne odcinki The Beauty Inside, pobierz The Beauty Inside z angielskimi napisami, The Beauty Inside z angielskimi napisami, pobierz The Beauty Inside z angielskimi napisami, oglądaj The Beauty Inside na stronie Centrum-Dramy.pl.
Byooti Insaideu, Beauty Inside
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Oct 1, 2018 - Nov 20, 2018 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming The Beauty Inside z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe The Beauty Inside z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, The Beauty Inside na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie The Beauty Inside

Beauty Inside
뷰티 인사이드 / Byooti Insaideu / The Beauty Inside

Han Se Gye jest popularną aktorką. Kobieta często sprawia problemy, a na jej temat krąży niezliczona ilość plotek. Dla innych osób jej życie stanowi nie lada zagadkę i przez to staje się jednym z najciekawszych tematów. A wszystko dlatego, że tak naprawdę Han Se Gye zmaga się z dziwną przypadłością – raz w miesiącu, przez tydzień, kobieta zmienia swój wygląd i staje się zupełnie innym człowiekiem. Pewnego dnia Han Se Gye spotyka Seo Do Jae’a – wspaniałego mężczyznę, który jest dyrektorem linii lotniczych. Do Jae jest przystojny i ma świetną pracę, ale posiada także sekret. Cierpi na prozopagnozję, a to oznacza, że nie potrafi rozpoznawać twarzy. Co dziwne, mężczyźnie udaje się rozpoznać twarz Se Kye. Zarówno Han Se Gye, jak i Seo Do Jae’owi udaje się ukryć przed światem swoje sekrety. Co się jednak wydarzy, kiedy ta dwójka zacznie się umawiać? Będą w stanie nadal ukrywać swoje tajemnice?

Oglądaj The Beauty Inside

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz