The Beauty Inside
Ocena 8.4
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 20 osób

The Beauty Inside

Obejrzyj pełne odcinki The Beauty Inside, pobierz The Beauty Inside Polskie napisy, The Beauty Inside Polskie napisy, pobierz The Beauty Inside Polskie napisy, streamuj The Beauty Inside o Centrum-Dramy.pl.
Byooti Insaideu, Beauty Inside
Status: Zakończone Network: Released: Oct 1, 2018 - Nov 20, 2018 Duration: 1 hr. 10 min. Country: Type: Drama Odcinek: 16 Director: Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje The Beauty Inside z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie The Beauty Inside napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, The Beauty Inside na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis The Beauty Inside

Beauty Inside
뷰티 인사이드 / Byooti Insaideu / The Beauty Inside

Han Se Gye jest popularną aktorką. Kobieta często sprawia problemy, a na jej temat krąży niezliczona ilość plotek. Dla innych osób jej życie stanowi nie lada zagadkę i przez to staje się jednym z najciekawszych tematów. A wszystko dlatego, że tak naprawdę Han Se Gye zmaga się z dziwną przypadłością – raz w miesiącu, przez tydzień, kobieta zmienia swój wygląd i staje się zupełnie innym człowiekiem. Pewnego dnia Han Se Gye spotyka Seo Do Jae’a – wspaniałego mężczyznę, który jest dyrektorem linii lotniczych. Do Jae jest przystojny i ma świetną pracę, ale posiada także sekret. Cierpi na prozopagnozję, a to oznacza, że nie potrafi rozpoznawać twarzy. Co dziwne, mężczyźnie udaje się rozpoznać twarz Se Kye. Zarówno Han Se Gye, jak i Seo Do Jae’owi udaje się ukryć przed światem swoje sekrety. Co się jednak wydarzy, kiedy ta dwójka zacznie się umawiać? Będą w stanie nadal ukrywać swoje tajemnice?

Oglądaj The Beauty Inside

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment