The Beauty Inside
Rating 8.4
Trailer
Bookmark
Followed 7 people

The Beauty Inside

Watch full episodes The Beauty Inside, download The Beauty Inside english subbed, The Beauty Inside eng sub, download The Beauty Inside eng sub, stream The Beauty Inside at Centrum-Dramy.pl.
Byooti Insaideu, Beauty Inside
Status: Completed Network: Released: Oct 1, 2018 - Nov 20, 2018 Duration: 1 hr. 10 min. Country: Type: Drama Episodes: 16 Director: Casts: , , , , , Posted by: root Released on: Updated on:
Watch streaming The Beauty Inside English Subbed on Centrum-Dramy.pl. You can also download free The Beauty Inside Eng Sub, don't forget to watch online streaming of various quality 720P 360P 240P 480P according to your connection to save internet quota, The Beauty Inside on Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub English subbed is already contained in the video.

Synopsis The Beauty Inside

Beauty Inside
뷰티 인사이드 / Byooti Insaideu / The Beauty Inside

Han Se Gye jest popularną aktorką. Kobieta często sprawia problemy, a na jej temat krąży niezliczona ilość plotek. Dla innych osób jej życie stanowi nie lada zagadkę i przez to staje się jednym z najciekawszych tematów. A wszystko dlatego, że tak naprawdę Han Se Gye zmaga się z dziwną przypadłością – raz w miesiącu, przez tydzień, kobieta zmienia swój wygląd i staje się zupełnie innym człowiekiem. Pewnego dnia Han Se Gye spotyka Seo Do Jae’a – wspaniałego mężczyznę, który jest dyrektorem linii lotniczych. Do Jae jest przystojny i ma świetną pracę, ale posiada także sekret. Cierpi na prozopagnozję, a to oznacza, że nie potrafi rozpoznawać twarzy. Co dziwne, mężczyźnie udaje się rozpoznać twarz Se Kye. Zarówno Han Se Gye, jak i Seo Do Jae’owi udaje się ukryć przed światem swoje sekrety. Co się jednak wydarzy, kiedy ta dwójka zacznie się umawiać? Będą w stanie nadal ukrywać swoje tajemnice?

Watch The Beauty Inside

Ep
Title
Sub
Release Date

Comment