Centrum-Dramy się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, playerów i artykułów na stronę, oczywiście wszystko musi zaakceptować moderator :) Ekipa cię wzywa! REKRUTACJA na stanowisko: - Newsmen/Bloger. Kontakt: [email protected]
The Faceless Boss
Ocena 7.2
.....

The Faceless Boss

Oglądaj pełne odcinki The Faceless Boss, pobieraj The Faceless Boss z Polskimi napisami, The Faceless Boss pl napisy, pobieraj The Faceless Boss pl napisy, stream The Faceless Boss w Centrum-Dramy.pl.
Faceless Boss, 얼굴없는 보스, Eolguleubsneun Boseu, Eolguleobsneun Boseu, Geomeun Bada, Unalterable
Status: Zakończone Wydany: Nov 12, 2019 Trwa: 1 hr. 54 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową The Faceless Boss Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie The Faceless Boss PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, The Faceless Boss na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie The Faceless Boss

Kwon Sang Gon, gangster, który zmusił swojego zdradzieckiego poprzednika do ustąpienia z zajmowanej pozycji, w końcu wspiął się na stanowisko bossa gangu. W kręgu mafijnym jest jednak nazywany tylko kimś, kto pokonał swoich seniorów.Sang Gon spodziewa się, że wyższa pozycja zapewni mu wiele korzyści, ale szybko zdaje sobie sprawę, że jego mafijne życie to pełne spisków i zdrad piekło.

Oglądaj The Faceless Boss

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz