Switch Mode
The Faceless Boss
Ocena 7.2
Trailer
Ulubione
Obserwuje 1 osób

The Faceless Boss

Obejrzyj pełne odcinki The Faceless Boss, pobierz The Faceless Boss Polskie napisy, The Faceless Boss Polskie napisy, pobierz The Faceless Boss Polskie napisy, streamuj The Faceless Boss o Centrum-Dramy.pl.
Faceless Boss, 얼굴없는 보스, Eolguleubsneun Boseu, Eolguleobsneun Boseu, Geomeun Bada, Unalterable
Status: Zakończone Rok wydania: Nov 12, 2019 Czas trwania: 1 hr. 54 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje The Faceless Boss z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie The Faceless Boss napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, The Faceless Boss na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis The Faceless Boss

Kwon Sang Gon, gangster, który zmusił swojego zdradzieckiego poprzednika do ustąpienia z zajmowanej pozycji, w końcu wspiął się na stanowisko bossa gangu. W kręgu mafijnym jest jednak nazywany tylko kimś, kto pokonał swoich seniorów.Sang Gon spodziewa się, że wyższa pozycja zapewni mu wiele korzyści, ale szybko zdaje sobie sprawę, że jego mafijne życie to pełne spisków i zdrad piekło.

Oglądaj The Faceless Boss

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment