Switch Mode
The Girls Lies
The Girls’ Lies
Ocena 8.6
Ulubione
Obserwuje 3 osób

The Girls’ Lies

Obejrzyj pełne odcinki The Girls’ Lies, pobierz The Girls’ Lies Polskie napisy, The Girls’ Lies Polskie napisy, pobierz The Girls’ Lies Polskie napisy, streamuj The Girls’ Lies o Centrum-Dramy.pl.
Lian Ren De Huang Yan, 戀人的謊言, The Lover's Lie
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: May 20, 2023 - Jul 1, 2023 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 50 Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje The Girls’ Lies z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie The Girls’ Lies napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, The Girls’ Lies na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis The Girls’ Lies

Shu Fei i Lin Fei to przyszywane siostry, które w dzieciństwie połączył tragiczny los jednej z nich. Od tamtej pory dzielą się wszystkimi swoimi tajemnicami. Wyjątkiem od tego jest… miłość. Jeszcze jako uczennica Shu Fei podszywa się pod Lin Fei, by móc korespondować w chłopcem, w którym się podkochuje, a który w listach wyznaje swoje uczucia Lin Fei. Jako dorosłe kobiety, obie dziewczyny zaczynają pracę w firmie, w której jednym z dyrektorów jest Yu Qiran – szkolna, niespełniona miłość Shu Fei. Od tej pory każdy dzień jest dla niej udręką, by Lin Fei nie dowiedziała się prawdy o listach. Jednak przysłowie, które mówi, że „kto się czubi, ten się lubi” sprawia, że do akcji wkracza nieznośny sąsiad dziewcząt i jednocześnie przyjaciel Yu Qirana, Lan Tian. Okazuje się, że ujawnienie tajemnic może wszystkim wyjść na dobre.

Comment