Switch Mode
The Heavenly Idol
Ocena 8.2
Trailer
Ulubione
Obserwuje 56 osób

The Heavenly Idol

Obejrzyj pełne odcinki The Heavenly Idol, pobierz The Heavenly Idol Polskie napisy, The Heavenly Idol Polskie napisy, pobierz The Heavenly Idol Polskie napisy, streamuj The Heavenly Idol o Centrum-Dramy.pl.
Pontifex Rembrary, Pontifex Maximus Rembrary, Seongseureoun Aidol, Daesingwan Rembeureori, 대신관 렘브러리, The High Priest Rembrary, Holy Idol
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Feb 15, 2023 - Mar 23, 2023 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje The Heavenly Idol z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie The Heavenly Idol napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, The Heavenly Idol na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis The Heavenly Idol

Pontyfik Lembrary posiada największą boską moc. Podczas walki z diabłem trafia do innego świata i przejmuje ciało Woo Yeona Woo, który należy do niepopularnej grupy Wild Animal. Zespół istnieje od trzech lat, ale przez brak sukcesów jest na skraju rozpadnięcia się. 9 godzin po przebywaniu w innym świecie Pontyfik Lembrary staje na scenie razem z zespołem. Kiedy tylko muzyka zaczyna grać, krzyczy, że nie umie tańczyć. Występ okazuje się katastrofą, ale zaciekawia media oraz publikę.

Comment