Switch Mode
The Heavenly Idol
Ocena 8.2
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 72 osób

The Heavenly Idol

Oglądaj pełne odcinki The Heavenly Idol, pobierz The Heavenly Idol z angielskimi napisami, The Heavenly Idol z angielskimi napisami, pobierz The Heavenly Idol z angielskimi napisami, oglądaj The Heavenly Idol na stronie Centrum-Dramy.pl.
Pontifex Rembrary, Pontifex Maximus Rembrary, Seongseureoun Aidol, Daesingwan Rembeureori, 대신관 렘브러리, The High Priest Rembrary, Holy Idol
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Feb 15, 2023 - Mar 23, 2023 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming The Heavenly Idol z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe The Heavenly Idol z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, The Heavenly Idol na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie The Heavenly Idol

Pontyfik Lembrary posiada największą boską moc. Podczas walki z diabłem trafia do innego świata i przejmuje ciało Woo Yeona Woo, który należy do niepopularnej grupy Wild Animal. Zespół istnieje od trzech lat, ale przez brak sukcesów jest na skraju rozpadnięcia się. 9 godzin po przebywaniu w innym świecie Pontyfik Lembrary staje na scenie razem z zespołem. Kiedy tylko muzyka zaczyna grać, krzyczy, że nie umie tańczyć. Występ okazuje się katastrofą, ale zaciekawia media oraz publikę.

Komentarz