Switch Mode
The Killing Vote
Ocena 8.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 18 osób

The Killing Vote

Oglądaj pełne odcinki The Killing Vote, pobierz The Killing Vote z angielskimi napisami, The Killing Vote z angielskimi napisami, pobierz The Killing Vote z angielskimi napisami, oglądaj The Killing Vote na stronie Centrum-Dramy.pl.
Gukminsahyeongtupyo, National Death Penalty Vote
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Aug 10, 2023 - Oct 26, 2023 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming The Killing Vote z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe The Killing Vote z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, The Killing Vote na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie The Killing Vote

Kiedy haniebni przestępcy unikają kary przewidzianej przez prawo, wszyscy obywatele powyżej 18. roku życia otrzymują SMS-a z pytaniem, czy dana osoba powinna otrzymać karę śmierci. Jeśli więcej niż 50% opowie się za karą śmierci, osoba ta zostanie zabita przez „Psią Maskę” – nieznaną postać, działającą w świecie wirtualnym. Tymczasem policja rozpoczyna pościg za „Psią maską”, w który angażują się trzy osoby:

Kim Moo Chan przywódca Pierwszego Zespołu Dochodzeniowego Agencji Policji Południowej, Kwon Seok Joo, były słynny prawnik, który zabił gwałciciela, który zaatakował jego młodą córkę, a następnie oddał się w ręce policji, oraz Joo Hyun – funkcjonariusz policji, który pracował przez 5 lat w Biurze Bezpieczeństwa Cybernetycznego Komendy Miejskiej Policji w Seulu.

Komentarz