Switch Mode
The Left Ear
Ocena 7.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 4 osób

The Left Ear

Oglądaj pełne odcinki The Left Ear, pobierz The Left Ear z angielskimi napisami, The Left Ear z angielskimi napisami, pobierz The Left Ear z angielskimi napisami, oglądaj The Left Ear na stronie Centrum-Dramy.pl.
The Left Ear (左耳) by Rao Xue Man (饒雪漫)
Status: Zakończone Wydany: maj 01, 2015 Czas trwania: 1 hr. 57 min. Typ: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming The Left Ear z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe The Left Ear z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, The Left Ear na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie The Left Ear

Li Er to nieśmiała, introwertyczna siedemnastolatka, która podkochuje się w Xu Yi, jednym z popularniejszych chłopaków w szkole. Ten jednak nie zauważa jej i obdarza uczuciem barową piosenkarkę Balę. Przez splot wydarzeń obie dziewczyny się zaprzyjaźniają i Li Er zdaje sobie sprawę, że Bala jest zakochana w innym chłopcu. 

Zdarzenie, jakie będzie miało miejsce, na zawsze zmieni życie nastolatków.

Oglądaj The Left Ear

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz