The Left Ear
Ocena 7.5
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 2 osób

The Left Ear

Obejrzyj pełne odcinki The Left Ear, pobierz The Left Ear Polskie napisy, The Left Ear Polskie napisy, pobierz The Left Ear Polskie napisy, streamuj The Left Ear o Centrum-Dramy.pl.
The Left Ear (左耳) by Rao Xue Man (饒雪漫)
Status: Zakończone Released: maj 01, 2015 Duration: 1 hr. 57 min. Type: Movie Odcinek: 1 Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje The Left Ear z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie The Left Ear napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, The Left Ear na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis The Left Ear

Li Er to nieśmiała, introwertyczna siedemnastolatka, która podkochuje się w Xu Yi, jednym z popularniejszych chłopaków w szkole. Ten jednak nie zauważa jej i obdarza uczuciem barową piosenkarkę Balę. Przez splot wydarzeń obie dziewczyny się zaprzyjaźniają i Li Er zdaje sobie sprawę, że Bala jest zakochana w innym chłopcu. 

Zdarzenie, jakie będzie miało miejsce, na zawsze zmieni życie nastolatków.

Oglądaj The Left Ear

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment