Switch Mode
The Love You Give Me
Ocena 8.4
Trailer
Ulubione
Obserwuje 58 osób

The Love You Give Me

Obejrzyj pełne odcinki The Love You Give Me, pobierz The Love You Give Me Polskie napisy, The Love You Give Me Polskie napisy, pobierz The Love You Give Me Polskie napisy, streamuj The Love You Give Me o Centrum-Dramy.pl.
Ni Gei Wo De Xi Huan, 你給我的喜歡
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Apr 24, 2023 - May 17, 2023 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 28 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje The Love You Give Me z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie The Love You Give Me napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, The Love You Give Me na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis The Love You Give Me

Pięć lat temu młoda kobieta o imieniu Min Hui przypadkowo zakochała się w młodym mężczyźnie o imieniu Xin Qi. Ale sprawy między nimi były skomplikowane, ponieważ Min Hui udawał dawno zaginionego przyjaciela z dzieciństwa Xin Qi w błędny sposób, aby pomóc przyjacielowi, który nagle zmarł. Co więcej, Xin Qi cierpiał na niebezpieczną i potencjalnie zagrażającą życiu chorobę serca, a Min Hui, teraz desperacko zakochany, nie chciał patrzeć, jak cierpi. Sprawy nie pomagało, że za każdym razem, gdy próbowała powiedzieć mu prawdę, odcinał się od niej, nie wierzył jej, albo jego stan serca powracał. Kiedy w końcu poznał całą prawdę, zerwał z nią wszelkie więzi.

Teraz, pięć lat później, spotykają się ponownie na imprezie biznesowej w najbardziej niekomfortowej sytuacji. Min Hui wyrósł na asystenta ds. badań i rozwoju jednego z dyrektorów w firmie technologicznej, a Xin Qi wyrobił sobie także markę jako dyrektor generalny firmy inwestycyjnej. Decydując, że „los” nie bez powodu sprowadził ich z powrotem do kontaktu, Xin Qi postanawia wyładować cały swój poprzedni gniew i zdradę na Min Hui. Ale „los” ujawnia również, że Min Hui ma syna, który cierpi dokładnie na tę samą chorobę serca co Xin Qi, dzięki czemu uświadamia sobie poprzez serię wydarzeń, że jest ojcem – ku uciesze uroczego chłopca! Czy po kilku szczerych rozmowach, wyjaśnieniach, a nawet dziwacznym układzie mieszkalnym ta dwójka może wybaczyć sobie nawzajem i sobie błędy, które oboje popełnili w przeszłości, i ożywić swoją miłość, teraz jako w pełni rozwinięta rodzina?

(Źródło: Viki; edytowane przez MyDramaList)

~~ Na podstawie powieści

Comment