Switch Mode
33c8b23d7e
The Midnight Romance in Hagwon
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 1 osób

The Midnight Romance in Hagwon

Oglądaj pełne odcinki The Midnight Romance in Hagwon, pobierz The Midnight Romance in Hagwon z angielskimi napisami, The Midnight Romance in Hagwon z angielskimi napisami, pobierz The Midnight Romance in Hagwon z angielskimi napisami, oglądaj The Midnight Romance in Hagwon na stronie Centrum-Dramy.pl.
Graduation, The Midnight Romance, Joleob
Status: Emitowane Sieć: , Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming The Midnight Romance in Hagwon z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe The Midnight Romance in Hagwon z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, The Midnight Romance in Hagwon na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie The Midnight Romance in Hagwon

Po rezygnacji z dużej firmy Lee Joon Ho wraca do akademii, w której studiował, tym razem jako instruktor. Motywuje go utrzymująca się fiksacja na punkcie swojej pierwszej miłości, nauczyciela akademickiego Seo Hye Jina.

Seo Hye Jin jest nauczycielką języka koreańskiego od czternastu lat. Stała się gwiazdą po legendarnym incydencie zatytułowanym „Cud Daechi”. Właśnie wtedy, gdy jej życie zaczyna się układać, pojawia się były uczeń i awanturnik Lee Joon Ho, któremu dziesięć lat wcześniej pomogła dostać się na prestiżowy uniwersytet, pojawia się i wywołuje chaos.

Komentarz