Switch Mode
The Neighbors
Ocena 7.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 1 osób

The Neighbors

Oglądaj pełne odcinki The Neighbors, pobierz The Neighbors z angielskimi napisami, The Neighbors z angielskimi napisami, pobierz The Neighbors z angielskimi napisami, oglądaj The Neighbors na stronie Centrum-Dramy.pl.
Yiwootsaram
Status: Zakończone Wydany: Aug 22, 2012 Czas trwania: 1 hr. 50 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming The Neighbors z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe The Neighbors z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, The Neighbors na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie The Neighbors

Mieszkańcy małego bloku dowiadują się, że w ich budynku mieszka seryjny morderca.
Macocha czuje się winna, że nie była w stanie zapobiec morderstwu swojej pasierbicy. Macocha podejmuje się odnalezienia zabójcy. Tymczasem młoda dziewczyna, która przypomina zamordowaną, staje się kolejnym celem seryjnego mordercy.

Oglądaj The Neighbors

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz