Switch Mode
The Uncanny Counter
Ocena 8.8
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 34 osób

The Uncanny Counter

Oglądaj pełne odcinki The Uncanny Counter, pobierz The Uncanny Counter z angielskimi napisami, The Uncanny Counter z angielskimi napisami, pobierz The Uncanny Counter z angielskimi napisami, oglądaj The Uncanny Counter na stronie Centrum-Dramy.pl.
Amazing Rumor, A Wonderful Rumor, A Phenomenal Rumor, Extraordinary Rumor, Wonderful Rumors, Good Rumors, Demon Catchers, Amazing So Mun, Keyongiroun Somun, Gyeongiloun Somun, Gyeongiroun So Mun, The Uncanny Counter Season 1
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Nov 28, 2020 - Jan 24, 2021 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming The Uncanny Counter z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe The Uncanny Counter z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, The Uncanny Counter na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie The Uncanny Counter

The Uncanny Counter
경이로운 소문 / Amazing Rumor / A Wonderful Rumor
Drama opowiada losy ludzi, którzy założyli grupę o nazwie „Counter”. Ich celem jest polowanie na złe duchy, a każda osoba ma swoje specjalne zdolności. So Moon jest najmłodszym członkiem grupy, a jego zdolnością jest siła fizyczna. Do Ha Na ma zdolność wyczuwania złych duchów oraz potrafi odczytać czyjeś wspomnienia poprzez dotyk. Ga Mo Tak to były policjant, który w wyniku wypadku stracił pamięć, jednakże nie może stać bezczynnie w obliczu niesprawiedliwości. Chu Mae Ok ma zdolność leczenia i jest emocjonalnym filarem grupy. Choi Jang Mool to najstarszy członek grupy i jest odpowiedzialny za wszelkie wydatki grupy i jest żywą legendą pośród członków koreańskich członków „Counter”.

Oglądaj The Uncanny Counter

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz