Switch Mode
The Unidentical Twins
Ocena 7.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 2 osób

The Unidentical Twins

Oglądaj pełne odcinki The Unidentical Twins, pobierz The Unidentical Twins z angielskimi napisami, The Unidentical Twins z angielskimi napisami, pobierz The Unidentical Twins z angielskimi napisami, oglądaj The Unidentical Twins na stronie Centrum-Dramy.pl.
Two Loves, The Unidentical Twins
Status: Zakończone Sieć: Wydany: May 5, 2021 - Jul 7, 2021 Czas trwania: 1 h. 50 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 18 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming The Unidentical Twins z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe The Unidentical Twins z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, The Unidentical Twins na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie The Unidentical Twins

Bliźniaczki różniące się charakterami prowadzą zupełnie odmienne życie. Duen to kapryśna modelka i aktorka, której nie interesuje nikt ani nic poza pieniędzmi i karierą. Z kolei Pi to spokojna i ułożona dziewczyna pracująca wraz ze swoją ciocią i Aonem w małym sklepie z roślinami. Od śmierci rodziców to właśnie Pi opiekowała się Duen i tak też pozostało do teraz, jednak siostra nie docenia jej starań. Na każdym kroku Duen wykorzystuje Pi, każąc jej udawać siebie, przez co dziewczyna wpada w różne kłopoty. Podczas skandalu wywołanego poronieniem Duen Pi poznaje Warita, młodego i zdolnego mężczyznę. Nawiązuje z nim niewinną relację, jednakże Duen zawsze  chce mieć to, co Pi. Czy zdobędzie Warita? A może spróbuje wykorzystać kogoś mającego wyższą pozycję? Czy Pi przestanie być nieśmiała i wkroczy w świat celebrytów?

Komentarz