Switch Mode
The Unidentical Twins
Ocena 7.3
Trailer
Ulubione
Obserwuje 2 osób

The Unidentical Twins

Obejrzyj pełne odcinki The Unidentical Twins, pobierz The Unidentical Twins Polskie napisy, The Unidentical Twins Polskie napisy, pobierz The Unidentical Twins Polskie napisy, streamuj The Unidentical Twins o Centrum-Dramy.pl.
Two Loves, The Unidentical Twins
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: May 5, 2021 - Jul 7, 2021 Czas trwania: 1 h. 50 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 18 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje The Unidentical Twins z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie The Unidentical Twins napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, The Unidentical Twins na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis The Unidentical Twins

Bliźniaczki różniące się charakterami prowadzą zupełnie odmienne życie. Duen to kapryśna modelka i aktorka, której nie interesuje nikt ani nic poza pieniędzmi i karierą. Z kolei Pi to spokojna i ułożona dziewczyna pracująca wraz ze swoją ciocią i Aonem w małym sklepie z roślinami. Od śmierci rodziców to właśnie Pi opiekowała się Duen i tak też pozostało do teraz, jednak siostra nie docenia jej starań. Na każdym kroku Duen wykorzystuje Pi, każąc jej udawać siebie, przez co dziewczyna wpada w różne kłopoty. Podczas skandalu wywołanego poronieniem Duen Pi poznaje Warita, młodego i zdolnego mężczyznę. Nawiązuje z nim niewinną relację, jednakże Duen zawsze  chce mieć to, co Pi. Czy zdobędzie Warita? A może spróbuje wykorzystać kogoś mającego wyższą pozycję? Czy Pi przestanie być nieśmiała i wkroczy w świat celebrytów?

Comment