Switch Mode
Bl Drama Liquor 3
To Be Continued
Ocena 7.7
Trailer
Ulubione
Obserwuje 8 osób

To Be Continued

Obejrzyj pełne odcinki To Be Continued, pobierz To Be Continued Polskie napisy, To Be Continued Polskie napisy, pobierz To Be Continued Polskie napisy, streamuj To Be Continued o Centrum-Dramy.pl.
Khun Dai Pai To
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Feb 19, 2024 - Apr 8, 2024 Czas trwania: 47 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 8 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje To Be Continued z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie To Be Continued napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, To Be Continued na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis To Be Continued

Przypadkowy pierwszy pocałunek zapoczątkowuje całą resztę.

Achivich żywił sekretne uczucia do Jirawata od czasów liceum, kiedy to zabiegał o swoje uczucia do dziewczyny, która później go zdradza. Punkt zwrotny w tej historii najlepszych przyjaciół zaczyna się, gdy wieczór filmowy zamienia się w nieoczekiwany, delikatny romantyczny moment między nimi. Achivich jest załamany, gdy Jirawat chce zapomnieć o wszystkim, co wydarzyło się tamtej nocy. Dziesięć lat później ich uczucia zostają wystawione na próbę, gdy dawni najlepsi przyjaciele spotykają się ponownie – Jirawat, obecnie łagodny, ale niepewny siebie chirurg ortopeda, i Achivich, słynna supergwiazda. Czy będą mogli „kontynuować” od miejsca, w którym zakończyli wieczór w kinie?

Comment