Switch Mode
Trap
Ocena 7.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 11 osób

Trap

Oglądaj pełne odcinki Trap, pobierz Trap z angielskimi napisami, Trap z angielskimi napisami, pobierz Trap z angielskimi napisami, oglądaj Trap na stronie Centrum-Dramy.pl.
teulaeb, TRAP
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 15, 2020 - Sep 30, 2020 Czas trwania: 12 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Trap z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Trap z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Trap na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Trap

Hye Ji to studentka literatury, która umawia się z Joon Su’em od sześciu miesięcy. Ich udany związek zaczyna się psuć, gdy dziewczyna stanowczo informuje chłopaka, iż nie ma ochoty na seks. Okazuje się, że to tylko początek narastających problemów. Główna bohaterka będzie świadkiem pokus i zdrad, które mają miejsce wśród studenckiej społeczności. Dowie się, jak bezczelne potrafią być osoby, które są najbliżej jej otoczenia.

Komentarz