Switch Mode
Home Trap
Trap
Ocena 7.3
Trailer
Ulubione
Obserwuje 9 osób

Trap

Obejrzyj pełne odcinki Trap, pobierz Trap Polskie napisy, Trap Polskie napisy, pobierz Trap Polskie napisy, streamuj Trap o Centrum-Dramy.pl.
teulaeb, TRAP
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Jul 15, 2020 - Sep 30, 2020 Czas trwania: 12 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Trap z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Trap napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Trap na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Trap

Hye Ji to studentka literatury, która umawia się z Joon Su’em od sześciu miesięcy. Ich udany związek zaczyna się psuć, gdy dziewczyna stanowczo informuje chłopaka, iż nie ma ochoty na seks. Okazuje się, że to tylko początek narastających problemów. Główna bohaterka będzie świadkiem pokus i zdrad, które mają miejsce wśród studenckiej społeczności. Dowie się, jak bezczelne potrafią być osoby, które są najbliżej jej otoczenia.

Comment